دسترسی ضعیف به PDS برای قبایل در طول مستند: کارشناسان گزارش

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: با توجه به یک گزارش ارزیابی انجام شده توسط اعضای جنگل گروه های حقوق محققان و کارشناسان وجود دارد فقیر دسترسی به سیستم توزیع در میان مردم قبیله ای و سنتی دیگر ساکنان جنگل در طول مستند

تامین امنیت غذایی در مناطق قبیله ای باید اولویت منطقه برای دولت در این گزارش اشاره کرد.

پژوهشگران به ارائه گزارش ارزیابی به وزارت امور قبیله (متاع) در روز دوشنبه.

با قبایل مهاجر گزارش مشکلات دسترسی به PDS جیره باید در دسترس ساخته شده در درب خانه و PDS باید universalised آن گفت.

قبیله ای کارگران مهاجر سرگردان به دور از زادگاه و بدون هر گونه جیره نقدی و حمایت جامعه بودند در معرض حاد روانی استرس بیش از حد, این گزارش گفت:.

با توجه به سرشماری سال 2011 40.6 درصد از جمعیت زندگی زیر خط فقر در این کشور در برابر 20.5 درصد از غیر قبیله ای جمعیت در کشور است.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

یک کارشناس کمیته گزارش دولت از قبیله ای بهداشت و درمان در هند فرستاده شده در سال 2018 نشان داد که جمعیت قبیله ای در این کشور مواجه سه بار بیماری ها مبتلا به سوء تغذيه در حال شایع است.

سوء تغذیه در افراد قبیله ای بیشتر بود در غیر جمعیت قبیله ای این گزارش اشاره کرده بود.

این مرکز باید دولت با منابع کافی مالی برای اطمینان از جوامع قبیله ای و OTFDs دریافت پول نقد, حقوق, تحلیل گفت.

گزارشهایی بود که در آن قبایل را قادر به دریافت مستقیم مزایای نقدی به عنوان آنها در حساب های بانکی یا بانک واقع در مکان های از راه دور.

این گزارش با تکیه بر اطلاعات اولیه از مردمی سازمان مشغول به کار در سراسر متحده و ثانویه گزارش از رسانه ها و سازمان های جامعه مدنی.

دیگر چالش عمده مواجه جوامع قبیله ای و OTFDs در طول مستند شد مجموعه, استفاده و فروش جزئی محصولات جنگل (MFP) با ماه آوریل تا ژوئن بودن فصل اوج برای تولید درآمد خود را.

با توجه به متاع حدود 100 میلیون نفر از ساکنان جنگل بستگی دارد MFP برای غذا و سرپناه و دارو و داشتن پول نقد با آنها.

جوامع قبیله ای مشتق 20-40 درصد از درآمد سالانه خود را از MFP.

این مرکز به تازگی تجدید نظر در حداقل حمایت قیمت برای 49 MFPs به ارائه کمک به گروه های قبیله ای در میان مستند. این خواست متحده به سرعت تدارکات عملیات برای MFP در روز یکشنبه.

بالاترین قیمت تجدید نظر انجام شد موارد giloe, mahua گل تپه چمن و لاک زدن.

این متاع باید موضوع دستورالعمل و مشاوره به دولت ها برای بالا بردن آگاهی در میان به ویژه آسیب پذیر و گروه های قبیله ای (PVTGs) قبیله ای جوامع چوپان, OTFDs به اقدامات احتیاطی در برابر COVID-19 ارزیابی توصیه می شود.

وجود دارد نیاز به افزایش امنیت غذایی و معیشت برنامه ها برای مردم قبیله ای آن اضافه شده است.

دیگر پیشنهادات شامل انتشار اطلاعات مواد در تصویری فرم و در محلی قبیله ای زبان که توضیح ماهیت این بیماری قرنطینه و مهار اقدامات تست ها و اسطوره ها و راه اندازی یک COVID-19 پاسخ تیم برای مناطق قبیله ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im