Pompeo تماس بولتون یک ‘خائن’ می گوید: کتاب پر از دروغ آشکار’

وزیر امور خارجه مایک Pompeo متهم کرد جان بولتون روز شنبه از دروغ گفتن در آینده کتاب در مورد روی لئامت دادن خود را در کاخ سفید خواستار سابق مشاور امنیت ملی یک “خائن که آسیب دیده امریکا است.”

“من خواندن این کتاب گزیده ای از من دیده ام منتشر جان بولتون در حال گسترش است یک تعداد نهفته است به طور کامل چرخید و نیمه حقایق و آشکار دروغ” Pompeo گفت: در بیانیه منتشر شده از پنج شنبه شب با تیتر “من در اتاق بیش از حد.”

به عنوان یک کلاه برداری از بولتون خاطرات “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است.”

در این کتاب است که برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه ژوئن 23, Bolton, متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت خود را با تلاش برای حمله به معاملات با چند رهبران خارجی با هدف کمک به انتخاب مجدد او شانس. بولتون همچنین مدعی است که Pompeo غالبا بد دهن تهمت پشت سر خود را با توجه به نیویورک تایمز.f

بولتون نوشت که در دیدار بین تهمت و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در 2018, Pompeo تضعیف بولتون گفت: توجه داشته باشید از مغلوب ساختن پیشی جستن: “او آنقدر پر از گه.”

WASHINGTON, DC - MAY 17: John Bolton, national security advisor, from right, Jim Mattis, U.S. secretary of defense, and Mike Pompeo, U.S. secretary of state, listen during a meeting with U.S. President Donald Trump, second left, and Jens Stoltenberg, secretary general of the North Atlantic Treaty Organization (NATO), left, in the Cabinet Room of the White House May 17, 2018 in Washington, DC. The White House said the two leaders will be discussing the upcoming NATO Summit in July. (Photo by Andrew Harrer-Pool/Getty Images)

John Bolton, مشاور امنیت ملی از حق جیم Mattis ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع و مایک Pompeo, ایالات متحده, وزیر امور خارجه, گوش دادن در دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کابینه در کاخ سفید مارس 17 سال 2018 در واشنگتن, DC. (اندرو Harrer-استخر/گتی ایماژ)

Pompeo بیشتر رفت در بیانیه خود متهم بولتون خیانت به کشور است.

“این است که هر دو غم انگیز و خطرناک است که جان بولتون نهایی عمومی نقش است که از خائن که آسیب دیده امریکا با نقض مقدس او اعتماد با مردم آن” او در بیانیه ای گفت:.

“به دوستان ما در سراسر جهان: شما می دانید که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا یک نیروی خوب در جهان” Pompeo گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت بولتون در روز سه شنبه به تاخیر در انتشار این کتاب گفت که آن موجود کشت از اطلاعات طبقه بندی شده. طرح دعوی در دادگاه را متوقف کرده است بخشهایی از این کتاب را از تبدیل شدن به ، بولتون منتشر شد گزیده ای از یک فصل از کتاب خود در مورد چین روز چهارشنبه از طریق وال استریت ژورنال. (مرتبط: Chris Wallace رد جان بولتون کتاب با عنوان ” یک هفته داستان)

در گزیده ای Bolton, ادعایی است که تهمت خواسته رئیس جمهور چین طی ماه ژوئن 2019 جلسه در ژاپن به خرید دانه های سویا و دیگر محصولات کشاورزی از کشاورزان آمریکایی به منظور کمک به انتخاب مجدد چشم انداز. بولتون همچنین ادعا کرد که تهمت پشتیبانی یازدهم را استفاده از اردوگاه های کار اجباری در برابر Uighurs یک اقلیت مسلمان در چین است.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer شنبه در پاسخ به بولتون ادعا در مورد تهمت را درخواست یازدهم به خرید محصولات کشاورزی است. او شهادت داد که او در این جلسه در سوال و بولتون اتهام شد “کاملا دیوانه است.”

تهمت متهم بولتون در مصاحبه روز شنبه از دروغ گفتن خود را در مورد کاخ سفید تصدی.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net