مننرککد را 84-ماه-پیر مرد, بافت Khadi مد برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

بیان اخبار سرویس

کویمباتور: تمام جهان خواهد بود و از نزدیک به تماشای هند در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول ایالات متحده Melania Trump سفر به این کشور در فوریه 24 و 25.

در حالی که تحلیلگران سیاسی و اقتصاددانان انتظار دارند قابل توجه در مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر خود به هند 84 سال از وصف ناپذیر ایجاد کرد در Coimbatore را مننرککد انتخاب برای بیان استعداد خود را در میان این گردباد.

V S Vishwanathan این handloom ویور از Vettaikaranpudur در مننرککد taluk بافته یک Khadi مد برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دلیل: به حساس و موها شهروندان از هند برای استفاده از Khadi لباس دستیابی به چشم انداز پدر ملت مهاتما گاندی است.

همچنین بخوانید: جیپور فرودگاه به جایگزین فرود برای مغلوب ساختن پیشی جستن هواپیما در مورد آب و هوای بد: رسمی

ویور به حال تقسیم شده که Khadi مد به دفتر نخست وزیری به دنبال در حال حاضر همان نخست وزیر نارندرا مودی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر خود به سرمایه های ملی.

با این وجود Vishwanathan تا به حال ارائه شده صنایع Khadi مد قابل توجه به اعداد و ارقام که در حال بازدید کویمباتور ویژه سابق رئیس جمهور VV گیری و R Venkataraman کهنه تامیل بازیگر Sivaji Ganesan. او همچنین قبلا ارائه Khadi مد به ساعت نارندرا مودی و رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما.

صحبت کردن با TNIE, Vishwanathan گفت: “هر زمان که رهبران سیاسی در حال بازدید از Coimbatore من می بافت Khadi مد به آنها. این است که برای ایجاد آگاهی در مورد نیاز به استفاده از Khadi لباس.”

او به یاد می آورد که او برای اولین بار ارائه Khadi مد به رئیس جمهور سابق VV گیری طول دومی مراجعه به Coimbatore در سال 1969. “بعد از آن من ساخته شده آن را یک عمل به بافت Khadi پارچه به رهبران مشهور,” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: به عنوان برگ برنده دیدار تساوی نزدیک Yamuna و تاج محل را بیش از مرکز-مرحله

با محاسبه ارتفاع یک فرد Vishwanathan گفت: او می تواند بافت یک مد برای آنها. برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او بافته 42 اینچ اندازه مد.

با توجه به Vishwanathan این handloom زمینه کمی خود را از دست داده شین. اکثر مردم علاقه از لباس های غربی اما نه Khadi لباس, او گفت:.

84 سال نیز فراهم می کند رایگان خیاطی کلاس به زنان متاهل در محل به آنها را خود پایدار است.

“من نمی دانم که آیا Khadi مد خواهد بود ارائه شده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما من نمی خواهد نا امید می شود اگر این اتفاق رخ نداد” او آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de