نظرسنجی: 73.4 درصد از مردم فکر می کنم Coronavirus را تحت تاثیر فوتبال فصل

بسیاری از مردم فکر می کنم coronavirus را تحت تاثیر آینده فوتبال فصل است.

همانطور که همه ما می دانیم, من در حال اجرا هفتگی سنجی در مورد اینکه آیا یا نه این ویروس تاثیر خواهد گذاشت در این فصل است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

ما تا به حال بوده است روند رو به پایین در نظر مردم نگران بودن اما به نظر می رسد که به بیش از. در آخرین پست 73.4 درصد از 3,805 رای دهندگان رای دادند که این ویروس را تحت تاثیر این فصل است.

برای مقایسه نتایج در ماه مه و اوایل ماه ژوئن بودند به طور قابل توجهی کاهش و حتی نزدیک به 70% خوانده شده را علامت.

آره من فکر می کنم همه شما باید شروع ذهنی آماده است که وجود دارد در حال رفتن به برخی از تغییرات عمده ساخته شده در طول فصل.

دو هفته پیش من یک جهنم از یک مقدار زیادی اعتماد به نفس بیشتری که در این فصل اتفاق می افتد و بدون مسائل. در حال حاضر به نظر می رسد مانند ما در یک زمان.

آن دیوانه چگونه در عرض 14 روز ما رفت و از داشتن تن از اعتماد به نفس در بازی اتفاق می افتد به داشتن تقریبا به همان اندازه است.

به عنوان یک مربی فوتبال کالج دیروز به من گفت چیزهایی که قطعا به نظر نمی رسد به دنبال خوب است. من مطمئن هستم که من می تواند داشته باشد گفت: خودم آن بهتر است.

هنوز هم وجود دارد بیش از دو ماه قبل از کیکآف در سراسر رول, اما ما نیاز به یک تغییر عمده در حرکت است. در حال حاضر همه چیز شروع به نگاه تلخ.

ما نیاز به پیروزی در این جنگ به دلیل امریکا باید فوتبال بیشتر از همیشه قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net