اکثریت آمریکایی ها از رد تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از چهره های کلیدی از کنفدراسیون جدید ABC-نظرسنجی ایپسوس جمعه منتشر شد نشان می دهد.

نظرسنجی انجام شده از ژوئن 17 تا 18 ژوئن نشان می دهد که 56 درصد از آمریکایی ها را پشتیبانی نمی کند تغییر نام پایگاه های نظامی ایالات متحده در حالی که تنها 42 درصد را تایید کند.

آمریکایی های آفریقایی تبار بودند بیشتر حمایت جمعیتی با 67 درصد پاسخ با تصویب. 54 درصد از اسپانیایی آمریکایی نیز حمایت از این حرکت, در مقابل تنها 32 درصد از سفید آمریکایی است.

این نظرسنجی پس از کمیته نیروهای مسلح سنا در تصویب اصلاحیه به لایحه هزینه های دفاعی اسپانسر شده از طرف دموکرات سناتور الیزابت وارن. این لایحه نیاز به پنتاگون به تغییر نام برخی از پایگاه های نظامی و دیگر مؤتلفه با نام سایت در عرض سه سال. تغییرات مفصل در به تازگی منتشر شده خلاصه. (مرتبط: مؤتلفه آثار: آشتی آمریکا نیاز در حال حاضر است نه با مرده Confederates)

نظامی نشان داد که آنها باز خواهد بود برای ایجاد تغییرات با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنالینگ مخالفت خود را با عبور از اصلاح در توییتر.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که حتی بالاتر حاشیه آمریکایی – 73 درصد – رد دولت پرداخت غرامت با توجه به آمریکایی های سیاه و سفید. تنها 14 درصد از سفید آمریکایی ها در حمایت از این حرکت در مقایسه با 74 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار.

ABC اخبار-نظرسنجی ایپسوس بررسی 727 بزرگسالان و دارای یک حاشیه خطا از +/- 4.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de