سیاسی حذف گزارش گفت: جو بایدن میدارد کامالا هریس به عنوان معاونت

سیاسی منتشر شده و به سرعت حذف شده و یک گزارش گفته جو بایدن برداشت کرده دموکرات ایالت کالیفرنیا کامالا هریس به عنوان همسر در حال اجرا در روز سه شنبه.

این گزارش که شامل نقل قول از بایدن گفت هریس بود “یک حریف شایسته و شایسته در حال اجرا همسر” در حال حاضر پاک از سایت. در حالی که این یک عمل مشترک برای رسانه های خبری به قبل از نوشتن مقالات آماده می شود برای چند ممکن است نتایج یک نقل قول از بایدن باعث می شود آن را بسیار بیشتر احتمال دارد به نشت.

این مقاله گفت: بایدن اعلام کرد هریس به عنوان همسر در حال اجرا در تاریخ 1 اوت که در زمان انتشار چهار روز دور. (مرتبط: اینجا جایی است که جو بایدن را انتخاب بالا برای معاون رئیس جمهور ایستاده در Defunding پلیس)

“جو بایدن انتخاب کامالا هریس برای تبدیل شدن به خود و همسر در حال اجرا برای سال 2020 انتخابات در تاریخ 1 اوت دو هفته قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها پس از نگه داشتن خود انتخاب نزدیک به قفسه سینه برای ماه” مقاله در ابتدا به عنوان خوانده شده.

مقاله حاضر به توصیف تاریخ خود را به عنوان دادستان. سیاسی را منتشر کرده است یک بیانیه روشن چرا این گزارش منتشر شد.

بایدن عهد کرده بود در اوایل در مبارزات انتخاباتی خود به انتخاب یک زن معاون رئیس جمهور و بعد از آن افزایش یافته است که می گویند او را انتخاب کنید یک زن از رنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>