سیاستمداران در ماهاراشترا ورود به تکنولوژی به ضرب و شتم مستند موانع

توسط PTI

بمبئی: به عنوان coronavirus شیوع و حاصل محدودیت آوردن تغییرات گسترده در زندگی وزیران و سیاستمداران در ماهاراشترا گرفته اند به تکنولوژی در یک راه بزرگ برای نگه داشتن در تماس با موکلین خود انجام جلسات و انجام مسئولیتهای دولتی.

اجتماعی فاصله تبدیل شدن به راه های جدید زندگی و مستند مردم را وادار به ماندن در خانه آنها هستند به طور گسترده بهره برداری سیستم عامل رسانه های اجتماعی و جدید سن ابزار برای رسیدن به اعضای عمومی و سیاسی کارگران است.

Abhijit Sapkal دبیر کل ماهاراشترا کنگره و رئیس آن در رسانه های اجتماعی تلفن همراه گفت: این مستند ساخته شده است که سیاستمداران را در بخش شرکت های بزرگ مسیر برای انجام فعالیت های خود را.

برای مدت طولانی این بخش شرکت شده است با استفاده از فن آوری به انجام جلسات و از راه دور مشغول به کار است که در حال حاضر یک شعار بود یک هنجار در برخی از بخش های ویژه آن است.

همچنین بخوانید: COVID-19 زنده

چهره به چهره تعامل سیاسی و تجمعات جایگزین شده اند جلسات مجازی.

‘زوم’ برنامه به عنوان یکی از مهمترین و پرطرفدارترین سیستم عامل های فن آوری برای چنین جلسات پس از آن تا به برخی از ویژگی های کلیدی مانند یک مدیر بودن در فرمان نشست و به اشتراک گذاری داده ها در قالب PPT (power point presentation).

طی یک ماه برنامه یک سرویس پرداخت می شود تبدیل شده است فوق العاده محبوب است.

Sapkal گفت: این برنامه مورد استفاده برای برگزاری جلسات سیاسی کنگره است.

“حزب اتحاد مشترک به این سرویس و دارای مجوز از آن استفاده کنید. اگر شما در میانهی شب مشترک وجود دارد مسائل مربوط به امنیت و شما می توانید تنها 40 دقیقه زمان” او گفت:.

جلسه اخیر رهبران دولت با AICC دبیر مسئول پيشين Mallikarjun Kharge به طول انجامید پنج و نیم ساعت در این برنامه گفت.

جلسات دولت و کنگره نیروی کار در COVID-19 و کمیته فرعی در این بیماری همه گیر را نیز برگزار شده است در زوم Sapkal گفت.

“در ابتدا این تیم رسانه های اجتماعی تا به حال به تماس بگیرید تا تمام شرکت کنندگان به آنها اطلاع در مورد رمز عبور ID و به دستورالعمل های دیگر. در حال حاضر بسیاری از رهبران و دفتر حامل کردم به سیستم” Sapkal گفت.

دولت PWD وزیر و رهبر کنگره Ashok Chavan که در زادگاه خود ناندید گفت PTI بیش از تلفن که ویدئو کنفرانس است معنی جدیدی از communicationas آن را بسیار آسان تر است.

ویدئو کنفرانس به حال شده است به طور گسترده ای مورد استفاده در شرکت های بزرگ جهان اما نه در سیاست.

در حال حاضر برنامه های مختلف به عنوان ظهور ابزارهای جدید ارتباطی و استفاده می شود برای وزرای کار و جلسات.

“دختر من کمک می کند تا من در مورد من نیاز به کمک با این تکنولوژی جدید حتی اگر من با استفاده از آی پد و دیگر سیستم عامل های دیجیتال برای ارتباطات” Chavan گفت.

رهبر اپوزیسیون در مجلس Devendra Fadnavis گفت: او با استفاده از ‘Zoom’ به صورت داخلی حزب جلسات و صوتی پلی برای ارتباط برقرار کردن با یک گروه بزرگتر از کارگران است.

این رهبر ارشد بی جی پی با استفاده از ‘وبینار’ یک ابزار نرم افزار برای ارتباط برقرار کردن با نمایندگان بخش های مختلف مانند بهداشت و درمان کشاورزی و ملک.

“من را کامپایل یک گزارش در توصیه های خود را در چگونه برای احیای اقتصاد پست coronavirus و ارائه آن به دولت مرکزی و دولت,” Fadnavis گفت.

رئیس سابق وزیر گفت: با وجود مستند او شده است قادر به رسیدن به 50000 نفر از طریق سیستم عامل های دیجیتال مانند Skype, Facebook Live, Twitter و Instagram.

“هر روز BJP هسته کمیته ملاقات از طریق ‘Zoom’ در صبح است. سپس برخی از وبینار و یا دسته خاص تعاملات برگزار می شود. من یک بسته بندی شده و حتی در مستند” او گفت:.

“این درست است ما باید در میان مردم, اما ما می توانیم با استفاده از تکنولوژی در هر کجا که سفر مورد نیاز است. این یک جنبه مثبت از مستند” Fadnavis گفت.

دولت وزیر Uddhav Thackeray از طریق ویدیو کنفرانس با بوروکرات منطقه جمع و همچنین وزرای هر زمان که مورد نیاز یک مشاور گفت.

“Thackeray ارتباط با عموم مردم در Twitter و Facebook,” دستیار گفت: دولت NCP رئیس جمهور و وزیر جیانت Patil گفت: او با استفاده از کنفرانس صوتی و ‘Zoom’ به صورت جلسات سیاسی.

برای جلسات رسمی با بخش مربوطه و دیگر وزیران و همچنین کابینه دیدار رسمی ویدئو کنفرانس نرم افزاری است که استفاده می شود, او گفت:.

این NCP رهبر گفت: او شده است با استفاده از کنفرانس صوتی پس از 2019 Lok سبها نظرسنجی انتخاباتی است.

“من (در آن زمان) خطاب غرفه در سطح روسای جمهور است. در اینجا شما صحبت می کنند به مخاطبان از 200 تا 300 نفر است. اگر مخاطبان می خواهد برای پاسخ به سئوالات آنها باید به شماره گیری یک شماره. احزاب سیاسی و سیاستمداران شده اند در حال حاضر به معرفی این ” زوم “برنامه است که یک ویژگی جدید برای ما” Patil گفت.

وزیر اما فکر نمی کند که تکنولوژی مانند ‘Zoom’ یک راه مناسب برای برقراری ارتباط سیاسی.

“ما عادت به ملاقات با افراد در فرد است. اما ما را مجبور به استفاده از تکنولوژی برای ارتباطات در حالی که در حال حاضر با توجه به کروناویروس” او گفت:.

استفاده از تکنولوژی خوب است برای جلسات دولت و باید آن را تبدیل به طور منظم از ویژگی های پس از دولت می شود از coronavirus Patil گفت.

“مقامات دولتی از گوشه و گوشه ای از کشور نیاز به بمبئی برای جلسات به خصوص برای جلسات در طول مقننه جلسات. تکنولوژی صرفه جویی خواهد شد کرور روپیه است که در غیر این صورت تلف در سفر از مقامات” به NCP رهبر گفت.

وزیران می توانید جلسات از مقامات از طریق ویدئو کنفرانس در طول مقننه جلسات, او گفت:.

ماهاراشترا وزیر امور خارجه و رئیس کنگره Balasaheb Thorat و NCP رهبر Supriya Sule که Lok سبها عضو از ران در پونا نیز با استفاده از ‘Zoom’ به تعامل با های مربوطه خود را حزب کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de