احزاب سیاسی در J&K باید متحد برای بازگرداندن همه زندانیان خارج UT: فاروق عبدالله

توسط PTI

سرینگر: NC جمهور فاروق عبدالله روز یکشنبه خواسته همه احزاب سیاسی جامو و کشمیر به طور مشترک درخواست تجدید نظر به مرکز به بازگرداندن همه زندانیان تسلیم در خارج از قلمرو اتحادیه در “بشردوستانه” زمینه.

در اولین بیانیه بعد از منتشر شده در جمعه 82 ساله رهبر گفت: او بوده است آگاهانه اجتناب از هر گونه اظهارات سیاسی پس از او از بازداشتگاه آزاد شدند.

او در ابتدا گرفته شده تحت بازداشت پیشگیرانه و بعد از آن سیلی با امنیت عمومی عمل در 15 سپتامبر بود که پس از آن توسعه یافته در 13 دسامبر و مارس 11.

عبدالله گفت: در حالی که او در تلاش برای “آزاد و ارز فرانک” از دیدگاه های سیاسی به منظور گرفتن سهام از “تغییرات مهم” که جامو و کشمیر دیده است از 5 اوت سال گذشته “ما هنوز هم برخی از راه دور از یک محیط که در آن چنین گفتمان سیاسی امکان پذیر خواهد بود.

همچنین بخوانید: دموکراسی باید ترمیم شود در جامو و کشمیر می گوید فاروق عبدالله

این به ویژه با توجه به تعداد افراد بازداشت شده در ماه اوت سال گذشته که هنوز در زندان های خارج J-K”.

او گفت: “ما اجازه می دهد سیاست تقسیم ما من درخواست تجدید نظر به همه رهبران سیاسی در دولت متحد پشت تماس به اتحادیه های دولت برای بازگرداندن همه زندانیان از جامو و کشمیر از زندان در خارج از قلمرو اتحادیه در انتظار آزادی”.

“در حالی که ما می خواهم برای دیدن همه آنها را منتشر شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در انتظار است که آنها باید معطوف به J-K. این است که یک انسانی تقاضا و من امیدوارم که دیگران ملحق خواهد شد من در قرار دادن این تقاضا در مقابل دولت هند” رئیس سابق وزیر گفت.

کهنه سیاستمدار که رفته بود برای دیدار با پسرش و رئیس سابق وزیر Omar عبدالله در روز شنبه گفت: “من می دانم که در مقایسه با صدها کشمیری خانواده من شده اند به مراتب بیشتر خوش شانس.”

“من بازداشت شد در خانه و خانواده من تا به حال دسترسی به من. دیروز وقتی که من رفتم به ملاقات پسر عمر نیز بازداشت و تحت امنیت عمومی عمل می کنند من تا به حال به سفر یک کیلومتر از خانه من به قادر خواهید بود برای دیدن او,” او گفت:.

عبدالله گفت: اما برای خانواده های بسیاری از زندانیان ملاقات با عزیزان خود را بسیار آسان است.

“عزیزان خود شده اند بازداشت شده در زندان های سراسر تعدادی از کشورهای. آنها دو بازدیدکننده داشته است یک ماه برای آنها که باید به صرف مقدار زیادی از پول آنها می تواند به بیمار در پرداخت هزینه سفر و اقامت در مجاورت این زندانها” همایش ملی رئیس که PSA لغو شد توسط JK دولت در روز جمعه پس از بازداشت برای 221 روز گفت.

عبدالله گفت: در حال حاضر طاقت فرسا بار مالی بدتر ساخته شده است با خطر سلامت آنها در حال حاضر به دلیل رمان coronavirus.

“در زمانی که مردم در حال توصیه به, سفر این خانواده ها هستند که مجبور به قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به منظور دیدار با عزیزان خود را برای چند کوتاه اما بسیار گرانبها ساعت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im