فلج اطفال درایو به پا زدن شروع در پاکستان امروز پس از مختل COVID-19

مقامات خواسته اند که پدر و مادر به واکسیناسیون کودکان خود را در برابر واکسن-بیماری های قابل پیشگیری, از جمله فلج اطفال. عکس: فایل

کراچی: فلج اطفال کارگران بهار به اقدام روز دوشنبه در کراچی کویته وزیرستان جنوبی و دیگر نقاط کشور به واکسیناسیون کودکان پس از مبارزات انتخاباتی برای واکسن متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در کراچی کودکان زیر سن پنج سال خواهد بود واکسن در یک مقیاس کوچک کمپین واکسیناسیون فلج اطفال در مناطق انتخاب شده از شهر که شامل Baldia شهر اورنگی, North Nazimabad, Liaquatabad و سایت.

به گفته مقامات از ریشه کنی فلج اطفال ابتکار عمل گسترده تر در مقیاس مبارزات خواهد بود انجام شده هر ماه در سند قبل از پایان این سال است.

“این کمپین از اهمیت زیادی هستند که با توجه به COVID-19 همه گیر جرم فلج اطفال مبارزات متوقف شد, از ماه مارس سال 2020 است. ما باید پیشنهاد خوراکی فلج اطفال قطره برای هر کودک زیر پنج سال به آنها را ذخیره کنید از این بیماری فلج کننده و اطمینان خود را به زندگی سالم و مولد ، لازم است به واکسیناسیون هر کودک برای پر کردن فاصله ایمنی میان کودکان” مقامات گفت: اخبار.

مقامات خواسته اند که پدر و مادر به واکسیناسیون کودکان خود را در برابر واکسن-بیماری های قابل پیشگیری, از جمله فلج اطفال. “در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس پدر و مادر نباید ترس به عنوان دولت گرفته است لازم است تمام اقدامات احتیاطی طبق پروتکل سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای ایمنی کودکان” یک مقام رسمی گفت.

رسمی بیشتر گفت: “عفونی ماسک و دستکش های ارائه شده به همه فلج اطفال کارگران است. آنها کار خواهد کرد با توجه به مجموعه دستورالعملهای عملیاتی استاندارد مانند آنها نمی خواهد به طور مستقیم مسئولیت رسیدگی به هر کودک در تعامل نزدیک با پدر و مادر و صرف حداقل زمان در آستان است.”

“مزایای واکسیناسیون به مراتب بیشتر از خطر COVID-19 و دولت از سند متعهد به ارائه این زندگی-صرفه جویی در مصرف واکسن به کودکان در استان است. درب به درب مبارزات نیز مورد استفاده به منظور بالا بردن آگاهی در COVID-19 پیشگیری و همچنین برای مراجعه مادران و کودکان برای دیگر ضروری واکسن و قبل از تولد مراقبت از خدمات” رسمی اضافه شده است.

“برای جلوگیری از دوران کودکی قابل پیشگیری با واکسن بیماری ما باید تقویت ضروری معمول واکسیناسیون فرزندتان پوشش. کودکان را می توان نجات داد از 11 قابل پیشگیری با واکسن بیماری ها از جمله بیماری فلج اطفال از طریق واکسیناسیون است. ما به رسمیت شناختن نقش محوری رسانه ها در خانه ها برای بالا بردن آگاهی در میان توده ها.”

پاکستان و افغانستان تنها فلج اطفال-بومی کشورهای جهان که در آن فلج اطفال هنوز وجود دارد. پاکستان تا کنون گزارش 58 تایید موارد فلج اطفال در این سال که 20 نفر از سند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im