پلیس سیاتل توییتی یکشنبه شب که آنها در حال بررسی یکی دیگر از تیراندازی در داخل سیاتل “کاپیتول هیل منطقه خودمختار” پس صبح روز شنبه تیراندازی که در سمت چپ یک فرد مرده است.

CHAZ, نیز نامیده می شود “کاپیتول هیل برگزار شد (CHOP),” تا به حال عکسبرداری در اوایل صبح روز شنبه که در سمت چپ یک فرد مرده و دیگری با تهدید کننده زندگی صدمات به گفته پلیس.

منطقه تلقی شده است بدون پلیس منطقه و پلیس گفت: آنها “ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان” در حالی که پاسخ به آن تیراندازی.

گروه توییتی در اوایل صبح روز دوشنبه به وقت شرق – اواخر یکشنبه اقیانوس آرام زمان بود که یک نفر در یک بیمارستان با زخم گلوله. پلیس سیاتل بخش اضافه شده است که آنها شنیده می شود گزارش های دیگر تیر اندازی بود اما نه تأیید آن.

پلیس هنوز منتشر کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین تیر اندازی. معلوم نیست که حمل و نقل این گلوله قربانی به Harborview Medical Center (HMC). “ریز ریز کردن ‘پزشکان'” حمل و نقل دو قربانیان گلوله به HMC برای روز شنبه, تیراندازی, به گفته پلیس. (مرتبط: پلیس سیاتل می گویند آنها ملاقات با مقاومت پس از پاسخ به تیراندازی که یک کشته در ‘CHAZ)

“ماموران اقدام به قرار دادن یک قربانی تیراندازی شد اما ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان. افسران بعد اطلاع داد که قربانیان هر دو مردان بوده است و حمل و نقل به مرکز پزشکی Harborview توسط CHOP ‘پزشکان,'” پلیس نوشت: در آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو