پلیس ثبت نام شاه بیش از نشت گاز در کراچی Keamari


کراچی: پلیس در روز دوشنبه ثبت نام اولین اطلاعات گزارش (شاه) پس از نشت گاز در شهر Keamari منطقه به کشته شدن شش نفر و دهها نفر دیگر در بیمارستان بستری یک روز پیش از آن.

این شاه بود ثبت نام در جکسون ایستگاه پلیس تحت نظارت شو ملک عادل. طبق شکایت از گاز سمی را تحت تاثیر قرار مردم در 6PM روز دوشنبه در ماسان جاده و راه آهن و مستعمره Jackson بازار و مناطق اطراف آن.

به گزارش برخی از 63 شده بود به بیمارستان منتقل شد.

پلیس خواسته شده است برای تعیین علت نشت گاز و آوردن مجرمان به حساب.

عکس توسط نویسنده
عکس توسط نویسنده

پس از نشت گاز کسانی که در بیمارستان بستری بود و شکایت از مشکلات تنفسی مقامات پلیس و پزشکان گفت و اشاره کرد که علت واقعی این حادثه نمی تواند معین شود. منابع گفت: نشت رخ داده در طول تخلیه مواد شیمیایی از یک کشتی باری لنگر در Keamari اسکله.

KPT صندلی می گوید نشت گاز رخ نمی دهد از پورت یا تانکر

اما این ادعا محروم بودند توسط KPT به عنوان رئیس Rear Admiral جمیل اختر گفت که هیچ مدرکی یافت نشده است و پس از بازرسی کامل از اسکله ها و پایانه های. او گفت که تحقیقات نشان داده بود که گاز به حال به بیرون درز از هر تانکر یا بندر.

“اگر وجود نداشته است نشت از بندر و سپس اولین affectees خواهد بود که مردم کار وجود دارد. در اینجا ما در مقابل شما هستند,” او گفت:.

عقب دریاسالار گفت که او در یک موقعیت برای دولت منبع یا منشا نشت از آنجا که نیروی دریایی پاکستان بیولوژیکی و شیمیایی کنترل خسارت تیم تا به حال ارائه نشده است هیچ نتیجه نشده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر