پلیس ثبت نام یکی دیگر از سوء استفاده جنسی مورد در برابر بازداشت خيرپور معلم

پلیس ثبت نام یکی دیگر از سوء استفاده جنسی مورد در برابر بازداشت خيرپور معلم

خیرپور پلیس ثبت نام کرده اند یک مورد دیگر در برابر یک معلم متهم به سوء استفاده جنسی زیر سن دانش آموزان, گزارش ژئونیوز در روز پنج شنبه.

سرپرست ارشد پلیس خيرپور سعود Magsi تایید کرد که دیگر مورد ثبت شده علیه متهم Sarang Shar. او اطلاع داد که تروریسم بند نیز اضافه شده است در مورد اضافه کرد که متهم در حال حاضر دو مورد سوء استفاده جنسی علیه او ثبت.

شار در حال حاضر در بازداشت پلیس 12-بعد فیزیکی بازداشتگاه.

در اوایل این ماه خيرپور پلیس گفت: آن را به حال بازداشت یک متهم متجاوز که اتفاق می افتد به یک معلم بازنشسته است و متهم در معرض دانش آموزان خود را برای منحرف.

دستیار سرپرست پلیس شهرستان سعد Arshad بازداشت متهم از Ranipur در طول یک حمله بعد از ثبت نام از اول اطلاعات گزارش علیه او در ایستگاه پلیس Thari Mirwah در شکایت از والدین دانش آموزان است.

معلم که شهریه ارائه شده به کودکان در خانه متهم است که در معرض آنها را به تعرض و تجاوز به عنف علاوه بر ضبط فیلم های خود را.

SSP Magsi تا به حال در آن زمان گفت که معاینه پزشکی از قربانیان انجام شده است و نتایج خود را در انتظار بودند. او گفت: یک تیم متشکل از ASP شهر DSP سیا و DSP Thari Mirwah بودند انجام تحقیقات دقیق به کل امر.

SSP Magsi عهد کرده بود که او را تضمین خواهد کرد “مناسب تحقیقات با 100% اعتقاد” و به عنوان مثال از او به صورت دیگر “پنهان روانی در حال حاضر” در جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>