عکس: فایل

ضد تروریسم دادگاه (ATC) در کراچی در روز چهارشنبه مواخذه مقامات پلیس برای شکست خود را به تولید absconders قبل از دادگاه در Naqeebullah محسود, پرونده قتل, گزارش ژئونیوز.

در طول امروز جلسه دادگاه در مورد اجرای قانون مقامات اگر آن را به حال به معنی اطمینان حاصل شود که آن را می تواند دستگیری absconders در مورد.

دادگاه اعلام کرده بود شو شعیب تیرانداز امان الله مروات به عنوان absconders در مورد. در حالی که مظنون اصلی در پرونده سابق SSP Malir رائو انور است که به قید وثیقه.

دادگاه همچنین دستور داد که حفاری شرق شخصا به نظر می رسد قبل از دادگاه در فوریه 20 و توضیح پلیس را شکست به دستگیری absconders.

پس از آغاز محاکمه در ماه مارس سال گذشته دادگاه تا کنون شنیده شش شهود. پدر مقتول جوانی محمد خان که تا به حال تسلیم شاکی گذشت به تازگی.

قبل از مرگ او ابراز بی اعتمادی خود را در سیستم قضایی و مقامات به او گفته شده است دریافت تهدید به مرگ برای پیگیری این مورد است.

بیست و سه پلیس از جمله سابق Malir SSP انور را به اتهام قتل Naseemullah محسود نام مستعار Naqeebullah محسود که همراه با سه نفر دیگر — Sabir, Nazar Jan و اسحاق — کشته شد در یک جعلی روبرو می شوند و در حومه شهر در 12 ژانویه 2018.

انور ادعا کرده که 27 ساله بود تروریستی و کشته شد با همدستانش در طول ضربات پنالتی با مجریان قانون در صلاحیت شاه Latif شهر ایستگاه پلیس.

بر خلاف انور را تکرار ادعای این تحقیقات را پیدا کنید, هر گونه شواهد از محسود را از مشارکت در هر گونه فعالیت های تروریستی, اما مشاهده شده که مشخصات رسانه های اجتماعی به تصویر کشیده و او را به عنوان یک لیبرال و سرگرم کننده دوست مرد جوان با یک میل شدید برای مدل سازی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im