پلیس در کراولی لوئیزیانا استفاده از آژیر از ‘پاکسازی’ فیلم برای هشدار دادن به شهروندان از حکومت نظامی

پلیس در کراولی لوئیزیانا به تازگی با استفاده از آژیر از “پاکسازی” فیلم برای تشویق مردم به ماندن در داخل.

با توجه به KATC این آژیر بود لعنتی از وسایل نقلیه رانندگی در اطراف شهر و در اواخر شب در اوایل ماه آوریل به اطلاع مردم حکومت نظامی از ساعت 9:00 بعد از ظهر تا 6:00 صبح شد جریان است. وجود دارد فقط یک مشکل عمده. آژیر بود از فیلم های مشهور در مورد جرم و جنایت و کشتار است. (نقد و بررسی: ‘Westworld‘ شوک در قسمت 4 ‘از تبعیدیان’ با بازگشت مرد در سیاه و سفید)

کراولی رئیس پلیس جیمی بروسارد گفت و او نمی دانست که آژیر شد از معروف فیلم های ترسناک و که وجود دارد می تواند هیچ آژیر رفتن به جلو. شما می توانید به تماشای یک ویدیو از این حادثه را در زیر.

برای من مهم نیست که شما, این فقط خنده دار است. این واقعیت یک اداره پلیس سوار وسایل نقلیه در اطراف در طول یک بیماری همه گیر انفجار آژیر از “پاکسازی” سری بعدی-سطح خنده دار.

چگونه یک فرد می دانم آژیر شد از معروف فیلم ؟ آیا هیچ کس در زنجیره فرماندهی تشخیص که در آن آژیر سرچشمه بود ؟

اگر وجود داشت همیشه یک زمان بد برای بازی آژیر از یک فیلم در مورد بی قانونی و قتل coronavirus همه گیر خواهد بود در نزدیکی بالای لیست.

مردم در حال حاضر در لبه و در حال حاضر ما باید پلیس را در اینجا کشیدن این شیرین کاری. نه یک نگاه بزرگ!

در نهایت اگر شما دیده می شود هر یک از “پاکسازی” فیلم اول دو کاملا به ارزش تماشای. پس از آن که آنها نوع به سراشیبی اما اصلی دو فیلم عالی هستند.

H/T: BroBible

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>