پلیس افتخاری حرفه ای پزشکی برای افزایش روحیه در مبارزه با کروناویروس

عکس: فایل

مقامات پلیس در سراسر پاکستان ادای احترام به خط مقدم کارگران از جمله متخصصین و پزشکان برای تقویت روحیه خود را در مبارزه با COVID-19 شیوع در روز یکشنبه.

اسلام آباد

در اسلام آباد پایتخت پلیس ادای خط مقدم کارگران در طول یک مراسم به تحسین از خود گذشته سهم توسط گروهی از پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی کارگران که در حال کار در روز و شب به خدمت به کشور در میان همه گیر.

در پاسخ پزشکی کارگران تشکر مقامات برای انجام این گارد از این افتخار و به رسمیت شناختن تلاش های پیراپزشکی کارکنان.

لاهور

بیمارستان در لاهور از جمله خدمات بیمارستان و خصوصی دیگر تجهیزات پزشکی — سازمان حوادث به افتخار پزشکان و پیراپزشکی ستاد در مبارزه با کروناویروس.

شهروندان دست تکان دادند و پرچم مبارزه در حالی که نمایندگان از پاکستان پیشاهنگی پسر انجمن برگزار کروبی برای ابراز همبستگی با کارگران خط مقدم.

پیشاور

در یک پیشنهاد برای پرداخت صمیمانه قدردانی از کارگران خط مقدم کمک مهربانانه به نبرد کردن ویروس مسری یک رویداد خاص برگزار شد در خدمات پلیس بیمارستان پیشاور در روز یکشنبه.

مقامات پلیس ادای احترام به کارکنان پزشکی با انجام یک گارد از این افتخار و بالا بردن پرچم سفید در تشکر و قدردانی از فداکاری های داده شده توسط پزشکان و پرستاران و کارکنان پیراپزشکی.

با توجه به یک, که, گزارش, پاکستان, پزشکان پدید آمده اند که بیشتر متاثر از آنهایی که توسط coronavirus بهداشت و درمان خود را در میان همسالان از جمله امدادگران و پرستاران.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im