PM ببر نیروی کمک می کند تا در دوره نقاهت بعد از 16 ، 000 تن شکر و گندم از hoarders

اخبار/فایل

اسلام آباد: مقامات روز دوشنبه بازیافت آنجا که از 16000 تن شکر و گندم از hoarders در سرکوب بر اساس یک نکته از نخست وزیر عمران خان تاج امداد ببر زور.

با توجه به گزارش این حمله انجام شد توسط دولت پنجاب در PM عمران سفارشات در برابر hoarders.

ببر نیروی برخاستیم و ارائه اطلاعات خاص در مورد hoarders زیر که Rs1.1 میلیارد دلار ارزش مواجه نگردند تا شکر و گندم کشف و ضبط شد.

علاوه بر این تقریبا 716 تن گندم از 2000 تن برنج 10,000 kilogrammes از ناسالم گوشت و 800000 لیتر شیر نیز بازیابی شده است و پس از آن نابود شده است.

در این راستا PM عمران کارگردانی کرده است که بهبود قند و گندم و برنج بود فروخته شده در بازار در نرخ تعیین شده توسط دولت است.

ارائه مشاوره به دولت پنجاب برای ایجاد ثبات در قیمت گندم برتر کارگردانی برای قیمت 20 کیلوگرم کیسه آرد به کاهش Rs150 و اقدامات اضطراری گرفته شده برای کنترل قیمت آرد.

PM هدایت برای یک استراتژی هماهنگ

در ضمن PM عمران دوشنبه کارگردانی تمام استانی رئیس دبیران برای تدوین یک استراتژی هماهنگ تحت وزیر امنیت غذایی ملی برابر قیمت گندم و آرد در تمام استان ها علاوه بر حصول اطمینان کافی از سهام این کالاها با توجه به نیاز هر استان.

او کارگردانی این در حالی است که ریاست جلسه به نقد و بررسی اقدامات برای پایین آوردن قیمت کالاهای اساسی, PM, دفتر رسانه های جناح در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

نخست وزیر مشاهده شده است که استراتژی باید تمرکز بر کشاورزان و مرد مشترک که در گذشته عناصر درگیر در احتکار و بی سود بود نه تنها محروم کشاورزان خود را تنها سود بلکه مجبور عادی مردم را به خرید آرد با قیمت های گزاف.

این جلسه با حضور وزیر امنیت غذایی ملی سید فخار امام, مشاور سرمایه گذاری, Dr Abdul حافظ شیخ مشاور در تجارت Abdul Razak داود دستیار ویژه نخست وزیر دکتر شهباز گیل و مقامات ارشد.

رئیس دبیر پنجاب, سند بلوچستان و اضافی از خیبر پختونخوا با حضور در این جلسه را از طریق لینک ویدئو.

نخست وزیر کارگردانی است که باید وجود داشته باشد هیچ موانع در درون استانی حمل و نقل گندم به عنوان ارائه و در دسترس بودن به طور منظم و کم قیمت گندم شد خود دولت در اولویت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *