PML-Q chief چودری شجاعت خواستار MSR انتشار


لاهور: با استناد به Jang Geo رسانه های گروه خدمات برای ملت پاکستان مسلم لیگ-Quaid-e-Azam (PML-Q) رئیس چودری شجاعت در روز دوشنبه خواستار میر شکیل-ur-Rahman بود با قید وثیقه آزاد شد.

وی با اشاره به خدمات MSR رسانه های گروهی برای کشور و مردم خواستار Editor-in-Chief از Jang جغرافیایی گروه رسانه آزاد است.

صحبت کردن در مورد آینده جلسه هیئت دولت گفت که اتهامات علیه MSR باید وزن برابر خدمات است که Jang جغرافیایی گروه رسانه ای تا به حال ارائه شده برای پاکستان است. Shujaat گفت که کابینه را پیدا خواهد کرد که خدمات این گروه رسانه ای برای پاکستان به مراتب بیشتر از اتهامات علیه آن است.

PML-Q chief گفت که این مخالف اصول انسانیت است که از یک طرف جغرافیایی جنگ و اخبار ارائه شد توده ها با خبر و همه آخرین به روز رسانی در مورد کوروناویروس در حالی که از سوی دیگر MSR فیزیکی بازداشتگاه که در پی بود.

او گفت که با وجود MSR را بازداشت Roznama Jang, اخبار و جغرافیایی پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی در مورد کوروناویروس. او گفت: شواهد از MSR و پدرش میر خلیل-ur-Rahman وفاداری نسبت به کشور است.

بازداشت و مورد

ناب تا به حال در 12 مارس دستگیر MSR در ارتباط با اموال به اتهام خریداری شده به طور غیر قانونی از نهاد دولت بیش از 34 سال پیش.

با توجه به یک گروه جانگ سخنگوی ملک بود در واقع خریداری شده از یک مهمانی خصوصی 34 سال پیش و همه شواهد از این بود که با توجه به ناب و الزامات قانونی انجام, چنین به عنوان وظیفه و مالیات.

به گفته سخنگوی ظاهر قبل از اینکه دستگیر شد و در رابطه با یک تماس-تا اطلاع برای تایید این شکایت هنوز بازداشت شده بود. دادگاه عالی اسلام آباد اخیر قضاوت در برابر ناب را نقض کشور قانون و تخطی از NAB قوانین خود را متعهد شده است.

“در 18 ماه گذشته NAB فرستاده است خبرنگاران ما تولید کنندگان و سردبیران — به طور مستقیم و غیر مستقیم — بیش از یک دوجین اعلامیه های تهدید خاموش شدن از کانال ما (از طریق PEMRA) با توجه به گزارش ما و برنامه های ما در NAB گفت:” سخنگوی.

“در دفاع از آن NAB در نوشتن گفت: آن است که یک قانون اساسی محافظت موسسه است که نمی تواند مورد انتقاد قرار گرفت. ناب نیز از طریق چندین معنی تلاش برای متقاعد کردن این گروه به گام به عقب برای جلوگیری از, داستان, در میان دیگر اقدامات به نفع آن در هزینه تمام حقیقت است.”

“این گروه متوقف نخواهد شد هر خبرنگاران, تولید و یا مجریان از هر داستان است که بر اساس شایستگی و در همان زمان شامل NAB نسخه. در این مورد NAB منکر تمام اتهامات فوق و ادعا می کند آنها را به طور مستقل دنبال تمام موارد و خواسته شده است به انجام توسط دولت منتخب دموکراتیک” این سخنگو اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im