سخنگوی چینی خارجی وزارت Lijian ژائو گفت: رهبر اپوزیسیون در مجلس ملی Shehbaz Sharif برای ارائه کمک در گرفتن سابق وزیر پنجاب برای درمان coronavirus.

با توجه به PML-N Lijian ابراز نگرانی برای Shehbaz تندرستی و دعا برای بهبودی اولیه.

“Shehbaz Sharif تشکر چینی, دولت, رهبری آن و ژائو Lijian برای ارائه درمان برای COVID-19. نگرانی خود را و ارائه بازتابی از چین برای پاکستان و مردم آن است.”

“چین و محبت و توجه و روابط برادرانه هستند یک منبع غرور و افتخار برای من گفت:” PML-N رهبر.

احسن اقبال که نیز تشخیص داده شده است با COVID-19 گفت: او نیز از دریافت یک تماس تلفنی از ژائو پژوهنده پس از سلامت خود را.

اقبال گفت که او “عمیقا لمس” توسط ژائو نگرانی برای بیماری خود به رسمیت شناختن سهم خود را نسبت به CPEC و بیش از این خود را “ارائه پشتیبانی پزشکی به نمایندگی از دولت چین”.

PML-N جمهور در روز پنج شنبه گفت که او خود منزوی پس از گزارش های آزمایشگاه تایید کرد که او به قرارداد ویروس.

او به نظر می رسد قبل از NAB تیم تحقیق در مورد فساد, که در آن تعداد زیادی از کارگران نیز جمع آوری شده برای نشان دادن حمایت خود را به حزب رئیس.

علاوه بر ریاست حزب تعداد زیادی از سران PML-N از جمله رهبران سابق نخست وزیر شهید Khaqan عباسی ایاز صادق Marriyum اورنگ زیب و طارق فضل Chauhdry باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

ژائو Lijian خدمت در پاکستان به عنوان معاون رئیس ماموریت در سفارت چین در اسلام آباد در طول PML-N دولت در نظر گرفته است و یک دوست واقعی از پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو