PML-N با رهبر انقلاب, Punjab دولت از انتقال وجوه به مرکز با مازاد بودجه

یک خطر وجود دارد حداقل یک میلیون نفر بیکار, PML-N رهبر Awais Leghari هشدار داد و افزود که دولت پنجاب بودجه تا به حال هیچ اشاره ای آب یا کشاورزی. Geo.tv/Files

لاهور: PML-N رهبر Awais Leghari گفت: Punjab اقتصاد بود سقوط-فرود یک روز پس از دولت استانی ارائه Rs2.24 تریلیون دلار بودجه که او نامیده می شد) است ،

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در لاهور, PML-N مجلس گفت: Punjab اقتصاد — که ایستاده بود در Rs1.8 تریلیون حال سقوط-فرود آمد و دولت استانی خواست برای انتقال وجوه به آن فدرال آمریکا با نشان دادن مازاد در بودجه.

یک خطر وجود دارد حداقل یک میلیون نفر تبدیل شدن به بیکار Leghari هشدار داد و افزود که دولت پنجاب بودجه تا به حال هیچ اشاره ای آب یا کشاورزی.

او مورد انتقاد قرار PTI-رهبری دولت پنجاب بیشتر پرسیدن که چرا وجود دارد نیاز به اختصاص داده Rs4 میلیارد دلار برای مبارزه با ملخ حملات هنگامی که تنها Rs1 میلیارد مورد نیاز بود.

“بی عدالتی در حال انجام است به پنجاب از طریق این بودجه,” او گفت:. “همه بزرگ و کوچک بازار در حال بسته با توجه به کرونا [ویروس] همه گیر پس چرا آنها نیاز به هر گونه امتیازی?

“بودجه کنار گذاشته شده است برای توانمند سازی زنان در چهار منطقه; آیا زنان از مناطق دیگر سزاوار نیست [همان],” Leghari پرسید و اضافه کرد که کسانی که دفاع و پشتیبانی “سایت پاکستان” شعار قرار بود به یک انقلاب.

او اظهار تاسف کرد که در یک ماه قیمت گندم تا به حال به ضرب گلوله از Rs1,400 در هر مان یا maund به Rs1,700.

با اشاره به جنوب استان پنجاب موضوع, PML-N رهبر گفت: جنوب پنجاب جنگل شرکت (SPFC) از استانی دولت جنگلداری, حیات وحش و شیلات در بخش “شد و سقوط کرد”.

“مبلغ تنها Rs1.5 میلیارد دلار اختصاص داده شد به راه اندازی یک دفتر در جنوب پنجاب,” او اضافه شده و اشاره کرد که تقاضا برای جدا کردن استان به طوری که آنچه مورد نیاز بود به صحبت در مورد.

وقت دولت نیز خراب پروژه های راه اندازی شده توسط Shehbaz Sharif, رئیس سابق وزیر پنجاب و PML-N جمهور فعلی.

“در دو سال گذشته 70 درصد از پنجاب جاده ها را تبدیل به مخروبه,” Leghari برجسته شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net