ساعت می خواهد فعال اقدام به جلب سرمایه گذاری مستقیم خارجی به هند مقصد جذاب برای شرکت به دنبال نقل مکان از چین

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: تغییر چرخ دنده ها به هند یک مقصد جذاب در پی شرکت قصد نقل مکان از چین, نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه تشکیل یک نشست سطح بالا و به دنبال فعال اقدام به جلب سرمایه گذاری است.

او کارگردانی فریم از یک طرح به دستگیره سرمایه گذاران برای رسیدگی به مشکلات خود و کمک به همه مرکزی و دولت گواهی عدم سوء پیشینه در یک زمان محدود به شیوه ای.

در این دیدار که در خط با دفتر نخست وزیر (PMO) کار بر روی نقشه راه برای ‘را در هند ساخته شده برای جهان’ به شیر فرصت های اقتصادی در جهانی اختلالات ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. این جلسه با حضور وزیران اتحادیه Amit Shah (امور), Nirmala Sitharaman (امور مالی) Piyush Goyal (راه آهن و تجارت) و مقامات ارشد.

“در آن مورد بحث قرار گرفت که یک طرح باید توسعه یافته برای ترویج بیشتر پلاگین و بازی با زیرساخت های موجود زمین صنعتی, طرح یا املاک. این طرح همچنین باید از حمایت و پشتیبانی مالی از جمله صنایع” در سازمان بنادر و دریانوردی بعدا در بیانیه ای گفت.

به سازمان بنادر و دریانوردی برای چند روز گذشته در جمع ورودی های اساسی دخالت دولت برای جذب تولید کنندگان جهانی به دنبال جایگزین برای چین است. در کنار سازمان بنادر و دریانوردی مشتاق است که MSME بخش مقیاس عملیات خود را با کمک از فن آوری و تزریق سرمایه برای پر کردن جای خالی در زنجیره تامین جهانی از تعدادی از کشورهای در حال رشد مخالف به واردات از چین, منابع گفت.

اتحادیه وزیران در حال حاضر خواسته شده توسط سازمان بنادر و دریانوردی به برگزاری بخش خاص مشاوره با مدیران صنعت و توجه کردن نگرانی های خود را برای سریع حل, منابع اضافه شده است.

وزارتخانه ها را نیز تهیه یک لیست از اصلاحات در حوزه های مربوطه خود را در آن مرکز به زودی خلبان به زمین هند به عنوان جایگزین مناسب در زنجیره تامین جهانی با فوری محوری در نساجی و الکترونیک و علاوه بر ارزش در کشاورزی, بهداشت و درمان و تجهیزات پزشکی و خدمات است.

“عامل ارشد نظارت بر پیشرفت روزانه” منابع میگویند اقتصادی نگرانی خواهد از این پس بود منعکس شده در دستورالعمل سیاست برای پست-مارس 3 COVID-19 مهار اقدامات است.

این ساعت نیز اشاره متحده را در آغوش اصلاحات در افراد تحت حوزه های قضایی خود را برای جذب سریع سرمایه گذاری منابع اضافه شده است.

قطع وابستگی به دفاع واردات

در یک جلسه به خار اصلاحات در دفاع و هوافضا بخش PM تأکید بر برش واردات است.

او به بررسی اصلاحات پیشنهادی برای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بخش دفاع.

معدن اصلاحات

در دیگر دیدار مودی brainstormed با مقامات ارشد بیش از اصلاحات در معادن زغال سنگ بخش با محوری در دسترس بودن مواد معدنی از منابع داخلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im