PM برای راه اندازی COVID-19 تست امکانات در Noida بمبئی و کلکته روز دوشنبه

توسط PTI

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا راه اندازی خواهد شد در روز دوشنبه “high throughput” COVID-19 تست امکانات در Noida بمبئی و کلکته که سطح شیب دار تا تست ظرفیت و کمک به تقویت تشخیص زود هنگام و درمان در کشور دفتر نخست وزیر گفت.

مجازی راه اندازی رویداد خواهد بود با حضور اتحادیه های وزیر بهداشت Harsh Vardhan و وزرای رئیس Maharashtra, West Bengal و اوتار پرادش — Uddhav Thackeray Mamata بانرجی و یوگی Adityanath بود.

سه توان بالا امکانات تست شده اند راه اندازی استراتژیک در ICMR موسسات — موسسه ملی پیشگیری از سرطان و پژوهش در Noida, موسسه ملی تحقیقات سلامت باروری در بمبئی و موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای در کلکته.

این قادر خواهد بود برای تست بیش از 10000 نمونه در یک روز و یک بیانیه از دفتر نخست وزیر گفت.

این آزمایشگاه همچنین کاهش زمان چرخش و قرار گرفتن در معرض از پرسنل آزمایشگاه به عفونی بالینی مواد.

آزمایشگاه فعال هستند برای تست بیماری های دیگر از COVID-19 و همچنین, و بعد از همه گیر قادر خواهد بود برای تست برای هپاتیت B و C و HIV باسيل سل سيتومگالوويروس و کلامیدیا نايسريا و دانگ بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>