ساعت باید پررنگ در اعلام بسته اقتصادی 5-6 pc از تولید ناخالص داخلی: کنگره

توسط PTI

دهلی نو: این کنگره در روز دوشنبه خواست نخست وزیر نارندرا مودی به پررنگ در اعلام یک بسته مالی حداقل 5 تا 6 درصد از هند تولید ناخالص داخلی برای اطمینان از بهبود اقتصادی ارسال COVID-19 مستند.

حزب مخالف همچنین خواستار آن شدند که دولت مرکزی می پردازد و همه در انتظار حق به متحده به فعال کردن آنها را برای مبارزه با شیوع کروناویروس, علاوه بر این نیز به هر یک از آنها ویژه اقتصادی بسته است.

ارشد کنگره سخنگوی آناند شارما گفت: همچنین دولت باید اجازه CSR صنعت و کمک به سانتی متر بودجه امداد در کشورهای مختلف در خطوط همان است که اعطا شده به PM مراقبت صندوق به عنوان انجام این کار را به مقدار بودن ناعادلانه و تبعیض آمیز نسبت متحده است.

“این فوق العاده زمان و نیاز به اقدامات فوق العاده ای.

به همین دلیل است که نخست وزیر باید پررنگ و اعلام یک بسته اقتصادی برای کمک به احیای بخش های مختلف اقتصاد پست مستند” شارما گفت: پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو.

“ما انتظار داریم که این بسته اقتصادی باید حداقل 5 تا 6 درصد از هند تولید ناخالص داخلی,” او گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از کشورها مانند انگلستان و فرانسه و آلمان اعلام کرده اند اقتصادی بسته است که 15 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را.

او گفت که ایالات متحده آمریکا اعلام کرد یک بسته اقتصادی 10 درصد از تولید ناخالص داخلی.

ارشد کنگره رهبر گفت: اقدام مورد نیاز است در این زمینه است و دولت در این مقطع نباید نگران کسری مالی و یا تورم.

شارما همچنین گفت که هر دولت باید یک بسته ویژه و یا کمک مالی از مرکز و همه همه در انتظار غرامت پرداخت می شود به متحده برای کمک به آنها جزر و مد در طول بحران مالی در پی اقتصادی مستند.

شارما همچنین گفت که پس از این مستند بود با عجله اعمال آن باید اطمینان حاصل شود آن ممنوعیت است که یکپارچه هماهنگ با آمریکا و اطمینان حاصل شود که درد و رنج فقرا کاهش.

سابق وزیر اقتصاد گفت: دولت باید تکامل یک سیاست به اطمینان حاصل شود که هیچ دارویی بیمه و مالی بخش صنعت گرفته شده توسط سازمان های خارجی در میان COVID-19 بحران است.

“دولت هند باید بسیار مراقب باشید.

آن را باید به SEBI و RBI به گام در این زمینه است.

ما نگران هستند بیش از تصاحب تلاش های سازمان های خارجی در صنعت داروسازی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از شرکت های مالی و بخش بیمه,” او گفت:.

“هیچ کشوری در جهان است که اجازه می دهد تا.

وجود دارد به یک سیاست هند باید اجازه نمی دهد که به اتفاق می افتد,” او گفت: اشاره به این که هند دارویی بخش تولید برخی از داروهای حیاتی.

شارما نیز خواستار یک بسته ویژه برای احیای این صنعت به خصوص MSME بخش که او به دنبال یک مقاطعه صندوق هم با اجازه دادن به آنها با بودجه صفر درصد بهره توسط بانک ها.

وی با ذکر یک ILO مطالعه به موجب آن بیم آن می رود که 400 میلیون کارگران هندی را غرق در فقر به دلیل طولانی مستند آن را به عنوان غیر قابل تحمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de