ساعت گزارش ناراضی ظفر میرزا بیش از شکست به نمایندگی از دولت را coronavirus پاسخ


نخست وزیر عمران خان ناراضی است با دستیار ویژه بر سلامت دکتر ظفر میرزا برای “غیر مسئولانه” رفتار قبل از دیوان عالی کشور در رابطه با سوالات مطرح شده در coronavirus بحران منابع گفت: پنج شنبه.

PM مواخذه میرزا برای apprising راس دادگاه به اندازه کافی به اندازه کافی در مورد تلاش های دولت در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس منابع گفته اند.

نخست وزیر گزارش شده است که از این نظر است که SAPM باید ارائه یک مطلب قابل توجهی در پاسخ به دادگاه راس هنگامی که از او خواسته شد در مورد اقدامات دولت.

راس دادگاه پاکستان است که این روزها شنیدن suo motu مورد مربوط به وضعیت ناشی از کوروناویروس بحران و مراحل گرفته شده توسط دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در یکی از جلسات قبلی این کشور بالا قضاوت کرده بود ابراز نگرانی فدرال استراتژی دولت در خصوص مهار این بیماری است. نه تنها که رئیس دادگستری گلزار احمد زیر سوال برده بود دکتر میرزا اعتبار.

“ظفر میرزا تنها در تلویزیون می آید برای پیش بینی” او اظهار داشت: در یک نقطه.

نخست وزیر نارضایتی از گزارش رشد پس از القضات پاکستان گلزار احمد در یک بعد از شنیدن دستور دکتر میرزا را حذف از ارسال بیش از گفته عملکرد ضعیف.

اما دادستان کل به عقیده داشت از سفارش کرد و گفت که این امر می تواند مخل به حذف میرزا در چنین نامشخص زمان و در عوض دولت باید اجازه داده شود به مقابله با او.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im