ساعت نارندرا نه دقیقه lights-out تماس می رود و بدون اخلال در شبکه برق

توسط PTI

دهلی نو: نه دقیقه lights-out رویداد روز یکشنبه شب رفت به خوبی و بدون هر گونه اختلال در شبکه برق پس از اینکه دولت و آب و برق در محل قرار داده و طرح استادانه درست شده برای مقابله با افت ناگهانی و سپس یک جهش سریع در تقاضا.

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه از مردم خواست تا با خاموش کردن چراغ در خانه های خود و نور لامپ و شمع و یا تلفن همراه مشعل برای ده دقیقه در ساعت 9 روز یکشنبه برای نمایش در این کشور “جمعی حل و فصل” به شکست coronavirus.

قدرت وزیر R K Singh گفت PTI “منبع تغذیه سطح شیب دار به پایین و تا سطح شیب دار – آنها (مقامات) به کار گرفته شود بسیار هموار و من همراه با مقامات ارشد — قدرت, منشی, پوسکو CMD — شد شخصا نظارت بر وضعیت از نظارت ملی که در مرکز وزارت. تبریک به همه مهندسین NLDC, RLDC و SLDCs برای دست زدن به این وضعیت بسیار کارآمد به خصوص در پاسخ به نخست وزیر تماس بگیرید”.

مصرف برق پایین رفت از 117GW به 85.30 GW در چرخش حدود چهار دقیقه منتهی به 9 PM. که به معنی این بود که بسیار بیشتر از پیش بینی سقوط 12GW وزیر گفت.

سطح شیب دار بالا بسیار صاف در حدود 110 GW پس از شیب تقاضا در نور-او گفت:, و اضافه کرد که هیچ حادثه از هر گونه قطع برق گزارش شده است.

او همچنین به ستایش قدرت gencos NTPC و NHPC برای افزایش تا به این مناسبت است.

نیز وجود دارد خوب سهم از برق آبی بخش Singh اضافه شده است.

وجود دغدغه در مورد عوارض جانبی بر روی شبکه برق به دلیل قطع برق در میان این مردم بودند که در کنار توسط وزارت نیرو در روز شنبه گفت: این نابجا هستند.

دولت در روز شنبه به دنبال تسکین ترس از برق شبکه بی ثباتی به دلیل همزمان روشن و خاموش کردن در اکثر چراغ ها در کشور گفت: کافی پروتکل ها در محل برای رسیدگی به تنوع در تقاضا بدون ایجاد هر گونه آسیب به لوازم.

چندین ایالت به ضرب گلوله کشته نامه به برق به گام برای مقابله با احتمال افت ناگهانی در تقاضای برق است که در حال حاضر نیز با کاهش 25.82 درصد به 125.11 GW در مارس 4 از 168.66 GW در همان روز در سال گذشته عمدتا به دلیل این مستند که تعطیل اکثر کسب و کار.

قدرت عملکرد سیستم پارسیان با مسئولیت محدود آژانس مسئول مدیریت شبکه برق بود گفت: روشنایی بار خانوار مصرف ممکن است بیش از 12-13 GW.

“بر خلاف عملیات عادی این کاهش در بار منظور از 12-13 GW اتفاق می افتد در 2-4 ساعت و بازیابی و نه دقیقه بعد.

“این کاهش شدید بار و بهبودی که بی سابقه است نیاز به کار گرفته می شود از طریق نشت آب و گاز و منابع” آن را گفته بود.

بازی خود را طرح مدیریت تغییر ناگهانی در تقاضا برای کاهش برق آبی نسل در 6:10 ب. ظ تا 8:00 ب. ظ روز یکشنبه و حفظ آن برای ارائه انعطاف پذیری در طول 9:00 pm رویداد.

همچنین بر اساس ذغال سنگ ژنراتور و همچنین گاز سوز نیروگاه بودند به برنامه ریزی در یک شیوه به طوری که برای مدیریت اوج تقاضا.

دولت در آن بخش منتقل شد به تخفیف دادن هر گونه نگرانی در این جبهه گفت: تماس بود و تنها به صورت داوطلبانه خاموش کردن چراغ ها و وسایل مانند کامپیوتر و تلویزیون و یخچال و فریزر و ACs هستند به طور معمول تابع.

همچنین چراغ در تمام خدمات ضروری از جمله بیمارستان و ایستگاه های پلیس و امکانات تولیدی و همچنین چراغ های خیابانی هستند و نه خاموش.

“برخی از دغدغه های بیان شده است که این ممکن است باعث بی ثباتی در شبکه و نوسانات ولتاژ که ممکن است آسیب های برقی. این دغدغه در حال نابجا قدرت” وزارت گفته بود در روز شنبه.

“هیچ تماس وجود دارد به خاموش کردن یا چراغ های خیابانی یا وسایل مانند کامپیوتر و تلویزیون, طرفداران یخچال و ACs در خانه. تنها چراغ باید خاموش شود. چراغ در بیمارستان ها و سایر خدمات ضروری مانند خدمات عمومی شهری, خدمات, دفاتر, ایستگاه های پلیس, ساخت, امکانات, و غیره باقی خواهد ماند و در” وزارت بیشتر گفت.

بیان کرد که نخست وزیر به دادگاه تجدید نظر به مردم به طور داوطلبانه با خاموش کردن چراغ های خود را بین 9:00 p.m-9:09 pm این وزارت گفته بود که تمام بدن محلی بودند توصیه به نگه داشتن چراغ های خیابانی برای امنیت عمومی.

دولت بار اعزام و مراکز دیگر دولتی آب و برق نیز به ضرب گلوله کشته مشاوره برای هدف.

این نخستین بار نیست که این کشور رفت و برای خاموشی همانطور که قبلا هم چنین تمرینات انجام شده برای طرح های مانند ‘ساعت زمین’.

این کشور رفته بود از طریق یک شبکه شکست در سال 2012 به دلایل فنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>