ساعت نارندرا به راه اندازی عمومی روستایی کار طرح برای کمک به کارگران مهاجر

توسط PTI

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه راه اندازی یک “عظیم” روستایی عمومی با این نسخهها کار طرح توانمندسازی و ارائه فرصت های امرار معاش به کارگران مهاجر که در بازگشت به خانه خود را متحده در طول coronavirus مستند.

این ‘Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan’ راه اندازی خواهد شد توسط نخست وزیر در تاریخ 20 ژوئن از طریق ویدئو در حضور بیهار وزیر Nitish کومار و معاون وزیر Sushil مودی بیانیه رسمی گفت: در روز پنج شنبه.

برنامه راه اندازی خواهد شد از ایجاد کرد Telihar بلوک Beldaur از خگریا منطقه بیهار.

رئیس وزرای آمریکا دیگر و برخی از اتحادیه وزیران نیز شرکت در مجازی راه اندازی.

در مجموع 116 مناطق با بیش از 25000 “می توان یافت” کارگران مهاجر در سراسر Bihar, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh, Rajasthan, Jharkhand و Odisha انتخاب شده برای این کمپین که شامل 27 aspirational مناطق بیانیه ای گفت:.

این مناطق برآورد شده برای پوشش حدود دو سوم از جمله کارگران مهاجر آن را گفت.

روستاها در سراسر 116 مناطق در شش متحده ملحق خواهد شد این برنامه از طریق مشترک مراکز خدمات و Krishi Vigyan Kendras حفظ هنجارهای اجتماعی فاصله در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

این کمپین از 125 روز است که کار خواهد کرد در حالت ماموریت را شامل تشدید و متمرکز بر اجرای 25 انواع مختلف کار می کند به ارائه اشتغال به کارگران مهاجر از یک سو و ایجاد زیرساخت ها در مناطق روستایی کشور از سوی دیگر با یک منبع پاکت تومان 50,000 کرور.

طرح خواهد شد در یک تلاش هماهنگ شده با 12 وزارتخانه های مختلف از جمله توسعه روستایی Panchayati راج حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها و معادن و آب آشامیدنی و بهسازی محیط زیست و راه آهن و نفت و گاز جدید و انرژی های تجدید پذیر, مرز, جاده های مخابرات و کشاورزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im