توسط PTI

دهلی نو: از بحث با BJP نمایندگان مجلس در بنگال غربی در مورد وضعیت سیاسی در این دولت به دنبال بازخورد در مورد آنچه این حزب نیاز به انجام نارندرا نخست وزیر در حال راه رفتن مایل اضافی به شکل زعفران کمپین برای سال آینده مجمع انتخابات وجود دارد.

مودی برگزار شد یک جلسه با بسیاری از BJP نمایندگان مجلس از TMC-حکومت دولت در حال انجام بودجه در جلسه که او نیز در پی انتقادات و پیشنهادات مردمی, نمایش خود را در مورد دولت طرح یک سیگنال روشن در مورد اهمیت عظیم او متصل به مجمع سنجی به دولت در آوریل-مه در 2021.

یک بازیکن حاشیه ای در دولت تا حزب حیرت زده وزیر Mamata نوری-led Trinamool کنگره توسط کیسه 18 از 42 Lok سبها کرسی های 2019 در BJP امیدوار به گرفتن قدرت در پشت هندو تحکیم بیش از دولت او ادعا pro-اقلیت تعصب و عدم توسعه است.

“مودی جی تصمیم گرفته است برای دیدار با هر MP. او از آنها می پرسد در مورد تعدادی از سیاسی و مسائل توسعه. خود را افزایش روحیه و energises آنها را برای جنگ سیاسی پیش رو” BJP جمهور Dilip Ghosh گفت PTI.

Locket Chatterjee که همراه با Ghosh ترین آوازی عضو مجلس از دولت در Lok سبها گفت: مودی پرسید: در مورد آنچه که مورد نیاز است را به نفع خود سنجی مونتاژ و آنچه که محبوب است, نظر در مورد دولت مرکزی و طرح.

در سال 2016 West Bengal مجمع سنجی TMC تا به حال برنده 211 کرسی در 295-عضو مجمع پس از بیش از 70 چپ و کنگره که تا به حال صندلی های آرایش و صرفا سه نفر از BJP.

مجمع همچنین دارای یک انگلیس و هند عضو.

بی جی پی رای بود و به سختی بالاتر از 10 درصد در مقابل بیش از 45 درصد از TMC.

اما چشم انداز سیاسی در شرق کشور شده و پس از تغییر اساسی با چپ و کنگره شاهد بحران در پایگاه پشتیبانی و زعفران اثر رشد نمایی.

همچنین بخوانید: دموکراسی به قتل در بنگال غربی می گوید دولت BJP رئیس Dilip Ghosh

در 2019 Lok سبها سنجی Bharatiya Janata Party (BJP) برنده یک کمی بیش از 40 درصد آرا در مقایسه با بیش از 44 درصد آرا از TMC.

در حالی که بی جی پی رای در مجمع انتخابات برگزار شد و پس از Lok سبها انتخابات دیده است یک فرسایش از جمله در Haryana, Jharkhand و اخیرا در دهلی نو زعفران حزب معتقد است که در آن می توانید upstage این TMC در غرب بنگال توسط نصب تهاجمی مبارزات انتخاباتی در دو تخته از Hindutva و توسعه است.

حزب است که به احتمال زیاد به چوب به آن نرم افزار-تابعیت (متمم) قانون ایستاده به عنوان یک تعداد زیادی از آن هدف مند Bangla زبان هندوها اما ممکن است بازی را زودتر تماس برای ثبت ملی شهروندان (NRC) در کشور ابراز نگرانی کرد.

همچنین بخوانید: “آن را پایان دموکراسی است؟’ West Bengal سانتی متر Mamata بانرجی قلم شعر محکوم کردن خشونت دهلی نو

زیر را در سراسر کشور تظاهرات مودی گفته بود که دولت او است مورد بحث نیست هر سراسر کشور NRC.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه که تهاجمی کمپین زمین در غرب بنگال در طول Lok سبها سنجی زمانی که او BJP رئیس جمهور در نظر گرفته شد کلید برای موفقیت حزب است به احتمال زیاد باقی می ماند به شدت درگیر با آن مجمع انتخاباتی گفتند.

Ghosh گفت: شاه میگوید که دولت سازمان است که او را از دیدن وجود دارد سه بار به طور متوسط در هر ماه پس از ماه آوریل است.

West Bengal به نظر سنجی همراه با تامیل نادو آسام و تامیل نادو در سال آینده.

بی جی پی معتقد است که بنگال در آن بهترین شرط بندی علاوه بر آسام که در آن است در قدرت و پیروزی در سیاسی مهم دولت می تواند تقویت کادر خود در همان راه آن کشتیها در اوتار پرادش انجام داده بود در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو