ساعت مودی را ثابت اشتباهات را تضعیف هند و سمت چپ ما آسیب پذیر: راهول گاندی

توسط آنلاین میز

“کلمات خالی نیست کافی در دنیای جغرافیای سیاسی” راهول گاندی گفت: روز جمعه با اشاره به چگونگی وضعیت در مرز چین به کار گرفته شد توسط مودی دولت است.

در یک حمله کوبنده کنگره رهبر منسوب چینی خشونت در هند نیروهای نظامی به “آسیب پذیر” وضعیت هند ناشی از ‘ثابت اشتباهات’ نخست وزیر مودی پس از 2014.

“آنچه در آن است در مورد هند وضعیت که در چین ساخته شده عمل می کنند در چنین یک روش تهاجمی است….که به آنها اعتماد به نفس است که آنها می توانند حرکت علیه یک کشور مانند هند” گاندی خواسته در 3 دقیقه دوم 38 تصویری به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

او اضافه کرد که “نقاط قوت ما را ناگهان تبدیل به نقاط ضعف ما. گفت ما دولت است که ما در حال تبدیل شدن به آسیب پذیر است.”

مشکل اقتصاد و سیاست خارجی و مختل روابط با کشورهای همسایه دلایل به همین دلیل چینی ها تصمیم گرفت این بود که احتمالا بهترین زمان برای حمله به ما با توجه به Wayanad MP.

همچنین به عنوان خوانده شده | نشده یک اینچ از زمین را می توان توسط هر قدرت: وزیر دفاع Rajnath Singh در شرق لاداخ

“یک کشور است و حفاظت شده توسط خارجی آن روابط محافظت از آن است که آن محله است و حفاظت شده توسط اقتصاد آن محافظت از آن است که با این احساس که این مردم و چشم انداز خود مردم اند. و آنچه اتفاق افتاده در طول شش سال گذشته است که در تمام این مناطق هند بوده است آشفته و مختل” آقای گاندی گفت.

با توجه به سیاست خارجی به عنوان گاندی آن را قرار می دهد “رابطه ما با جهان خارج استفاده می شود با چندین کشور ما تا به حال یک رابطه با امریکا همکاری استراتژیک با امریکا ما تا به حال یک رابطه روسیه با اروپا است. امروز رابطه ما تبدیل شده معاملاتي.”

“ما باید یک ارتباط تعاملی با ایالات متحده ما را مختل رابطه ما با روس ها. ما باید یک ارتباط تعاملی با اروپا” او گفت:.

در حالی که صحبت کردن در مورد هند روابط با کشورهای همسایه مانند نپال و بوتان او افزود: “نپال بود دوست, بوتان, بود, دوست, دوست سریلانکا بود ، محله ما دیگر از پاکستان مشغول به کار بود با هند و بنابراین خود را در حال همکاری با هند است.”

اما او گفت: “امروز نپال عصبانی است با ما. مردم وجود دارد و خشمگین با آنچه اتفاق افتاده است. سریلانکا داده اند یک پورت به چینی, مالدیو آشفته است و بوتان بیش از حد. ما مختل ما شرکای خارجی و… محله ما.”

او همچنین مشخص شده است که نرخ بیکاری به بالاترین سطح خود در 40-50 سال شاخص دولت از اقتصاد است.

در زمان های اخیر گاندی گرفته چند potshots در دولت بیش از لاداخ بست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im