ساعت مودی به برگزاری ویدئو کنفرانس با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

توسط سرپرستان

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی است که به احتمال زیاد برای برگزاری یک کنفرانس ویدئویی با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارتباط از کشورهای مختلف در راه برای مقابله با این رمان شیوع کروناویروس.

منابع در دولت گفت: در این ویدئو کنفرانس را در روز سه شنبه در 5 p. m.

اکثر بدیهی است که ما نیاز به مراقبت های بهداشتی کارگران برای مراقبت از بیمار حتی اگر شغل خود را حمل بزرگترین خطر از قرار گرفتن در معرض. چگونه ما آنها را نگه دارید از دیدن بیماران به جای تبدیل شدن به بیماران نیز از جنبه های مهم که در آن نخست وزیر است به احتمال زیاد تمرکز خود را در, ویدیو کنفرانس, منابع گفت.

دنبال به روز رسانی های زنده بر روی اینجا CORONAVIRUS

نخست وزیر شده است, تبادل برای مشارکت مردم و مقامات محلی برای بررسی گسترش ویروس.

ساعت مودی نیز آدرس این ملت در 8 بعد از ظهر روز سه شنبه بر “جنبه های حیاتی مربوط به تهدید COVID-19” که تا کنون ادعا کرده است 10 زندگی می کند و آلوده بیش از 500 نفر در سراسر کشور است.

مودی برگزار شده بود یک جلسه مشابه با سران چند رسانه ای سازمان در روز دوشنبه بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

در سخنرانی خود به ملت در روز پنج شنبه مودی برجسته مقیاس coronavirus’ تاثیر و اشاره کرد که دیدگاه وجود دارد که هند برطرف بحران و تمام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>