ساعت مودی به آدرس کشور روز سه شنبه در ساعت 10 صبح به احتمال زیاد به اعلام مستند فرمت

توسط PTI

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی آدرس کشور در 10 روز سه شنبه آخرین روز از 21 روز در سراسر کشور coronavirus مستند در میان نشانه آن است که خاموش کردن می تواند تمدید دو هفته دیگر با برخی تسهیلات برای افزایش فعالیت های اقتصادی.

“نارندرا نخست وزیر را از آدرس ملت در 10 در 14 مارس سال 2020” نخست وزیر ترکیه در توییتی.

با اکثر کشورهای طرفدار مستند به تمدید حداقل دو هفته فراتر از مارس 14, دولت است که به طور گسترده با تمرکز بر یک دو جانبه برنامه عمل —-شامل گسترش COVID-19 در کشور و مبهوت از سرگیری فعالیت های اقتصادی, با توجه به رسمی.

نشان میدهد که در حالی که این مستند شاید تمدید برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن برخی تسهیلات می توان به فشار فعالیت های اقتصادی نیز از نخست وزیر که در دیدار با وزرای ارشد در روز شنبه از طریق ویدیو کنفرانس گفت: این مهم برای صرفه جویی در زندگی و همچنین معیشت.

“در حالی که اعلام مستند من تا به حال گفت: “hai jaan به جهان hai’ (سلامت ثروت است).

.

.

اکثر مردم در این کشور آن را درک و مرخص مسئولیت خود باقی مانده در داخل خانه.

و در حال حاضر ضروری است به تمرکز بر روی هر دو جنبه ‘Jaan bhi جهان bhi’ ((زندگی و همچنین معیشت) برای هند به آینده ای روشن و موفق و سالم هند” مودی گفته بود.

حداقل هفت متحده-ماهاراشترا Odisha, Punjab, West Bengal, Karnataka, Tamil Nadu و Telangana– در حال حاضر اعلام کرد گسترش مستند تا مارس 30.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت آخرین آپدیت COVID-19 مرگ و میر افزایش یافته است به 308 و تعداد موارد تایید شده صعود به 9,152 در کشور است که تحت سراسر کشور مستند از مارس 25.

شماری از داعشیها از سر کار از خود دفاتر مربوطه از روز شنبه به عنوان بخشی از طرح دولت برای احیای فعالیت های اقتصادی.

دولت در دستور هفته گذشته نیز خواسته همه افسران مشترک وزیر و سطح بالا را برای حضور در این وزارتخانه به همراه یک سوم از ضروری کارکنان از روز شنبه.

به گفته منابع دولت نیز به دنبال توصیه های مختلف و پیشنهادات ساخته شده توسط کشورهای, کارشناسان و سایر ذینفعان.

این بخش برای توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) توصیه کرده است که برخی شناسایی صنایع و خدمات باید مجاز به رزومه محدود فعالیت با “معقول پادمان”.

در تعدادی از توصیه به وزارت خانه امور(MHA) گروه گفت: این فعالیت های گسترده حوزه ضروری در هر مستند خروج برنامه ریزی برای بهبود این کشور فعالیت های اقتصادی و تامین نقدینگی در دست مردم است.

نیز وجود دارد یک پیشنهاد برای تقسیم کشور به سه منطقه — قرمز و نارنجی و سبز – بر اساس تعداد COVID-19 نفر در این مناطق و اجازه می دهد برخی از فعالیت های صنعتی در نارنجی و سبز مناطق که در آن هیچ COVID-19 نقاط در حالی که حفظ دستورالعمل های عملیاتی استاندارد اجتماعی فاصله.

همه بین دولت حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و قطار متوقف شده است.

نیز وجود دارد یک ممنوعیت داخلی و بین المللی مسافرت هوایی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ماه گذشته نخست وزیر خطاب به ملت دو بار — در 19 مارس و آوریل 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de