ساعت مودی به تشریح دولت اولویت: آزمون ردیابی ایزوله و قرنطینه برای مبارزه با کروناویروس

توسط PTI

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه گفت: رئیس جمهور تمرکز بر COVID-19 مهار اقدامات — تست ردیابی جداسازی و قرنطینه — با یک هدف مشترک از حصول اطمینان از حداقل از دست دادن زندگی و تن به تن برای یک استراتژی مشترک برای “مبهوت” خروج از جریان مستند.

به عنوان کشور شاهد افزایش coronavirus عفونت و مرگ و میر در چند روز گذشته نخست وزیر در ملاقات با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس و گفت: این ضروری است برای کار در یک جای پای جنگ, شناسایی نقاط محاصره آنها و اطمینان حاصل شود که عفونت را گسترش.

با توجه به بیانیه رسمی مودی همچنین تن به تن برای تدوین یک مشترک استراتژی خروج برای اطمینان از “مبهوت ظهور مجدد جمعیت” پس از 21 روز در سراسر کشور مستند به پایان می رسد در تاریخ 14 آوریل.

تکرار اهمیت اجتماعی فاصله در جلوگیری از گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 1,950 مردم و باعث حداقل 50, مرگ و میر, میزان خواسته متحده به اشفتگی فکری موقتی و ارسال پیشنهادات در یک استراتژی از خروج از مستند.

“نخست وزیر مشخص شده است که هدف مشترک را برای این کشور است که اطمینان حاصل شود حداقل از دست دادن زندگی است. در چند هفته آینده, تست, ردیابی, جداسازی و قرنطینه باید از مناطق تمرکز” در بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده صحبت در مورد اهمیت بسیج منابع مالی و همچنین به عنوان درمانی برای کاهش بحران در این بیانیه گفت.

اتحادیه وزیر بهداشت Preeti سودان صحبت در مورد افزایش تعداد موارد در هند گسترش موارد از Nizamuddin ستاد Tablighi Jamaat, آماده سازی برای مقابله با موارد پزشکی ناشی از گسترش بیشتر این ویروس نیاز به شکستن زنجیره انتقال در مناطق با تعداد موارد تایید شده.

در طول تعامل نخست وزیر forewarned که وضعیت جهانی باقی می ماند به دور از رضایت بخش است.

او به اطلاع شرکت کنندگان در مورد گمانه زنی ها از یک “موج دوم ممکن است” از گسترش ویروس در برخی از کشورها.

او بر ضرورت حفظ تامین ضروری محصولات پزشکی در دسترس بودن مواد اولیه برای تولید دارو و تجهیزات پزشکی.

مودی گفت: لازم بود برای اطمینان از در دسترس بودن جداگانه اختصاص داده شده امکانات بیمارستان برای COVID-19 بيمار.

او گفت که این مربوط به حفظ صلح و نظم و قانون در سراسر کشور است.

دنبال زندگی می کنند COVID-19 روز رسانی در اینجا

او گفت: COVID-19 حمله کرده است “ما ایمان و اعتقاد و تهدید راه ما از زندگی”.

او به دادگاه تجدید نظر به رهبران برای رسیدن به رهبران جامعه و رفاه اجتماعی, سازمان دولت, منطقه, شهر و سطح بلوک برای ایجاد یک جبهه متحد مبتنی بر جامعه رویکرد در مبارزه با این بیماری همه گیر.

برای افزایش در دسترس بودن پزشکان از او خواسته متحده به شیر به منابع استخر AYUSH پزشکان سازماندهی آموزش آنلاین و استفاده از para-پزشکی کارکنان ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه و ملی خدمات اجتماعی داوطلبان.

مودی همچنین تشکر ایالات متحده برای حمایت از تصمیم مستند به دلیل است که هند دست به برخی از موفقیت در محدود کردن گسترش COVID-19.

وی با تمجید چگونه تمام متحده کار کرده اند و هم به عنوان یک تیم برای بررسی گسترش ویروس.

تأکید بر اهمیت اقدام هماهنگ و نیاز به جلوگیری از همپوشانی در تلاش ذینفعان نخست وزیر صحبت در مورد نیاز به راه اندازی “مدیریت بحران” گروه در سطح منطقه و انتصاب منطقه نظارت افسران.

او بر این باور بود که داده ها باید از معتبر آزمایشگاه برای تست — “این اطمینان را به تجانس در داده ها از ناحیه دولت و مرکز” بیانیه ای گفت:.

او گفت: لازم است برای اطمینان مبهوت انتشار وجه به ذینفع تحت PM Garib Kalyan Yojana برای جلوگیری از ازدحام در بانک ها.

با توجه به این که زمان برداشت دولت داده است برخی از آرامش از مستند.

اما لازم است به طور مداوم نظارت و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است او اشاره کرد.

او خواسته متحده به فکر می کنم از سیستم عامل های دیگر برای تهیه دانه به غیر از کشاورزی تولید و بازار کمیته ها و بررسی امکان ایجاد ادغام سیستم عامل برای مناطق روستایی است.

او به عنوان مثال از سوار-نرم افزار به اشتراک گذاری و گفت: این را می توان مورد استفاده برای این منظور است.

رئیس وزرای تشکر نخست وزیر خود را برای رهبری مستمر و هدایت و حمایت در این زمان بحران.

آنها قدردانی او را برای گرفتن پررنگ و به موقع تصمیم مستند کمک کرده است که بررسی گسترش این ویروس در این کشور بیانیه ای گفت:.

رئیس وزیران با اشاره به تلاش های خود را حفظ اجتماعی فاصله ردیابی موارد مشکوک شناسایی و quarantining موارد مشکوک ناشی از Nizamuddin مرکز شامل جامعه انتقال و تقویت زیرساخت های پزشکی.

Tablighi Jamaat این مرکز در Nizamuddin غرب پدید آمده است به عنوان یک کانون برای گسترش coronavirus در نقاط مختلف کشور پس از هزاران نفر از مردم در یک جماعت از مارس 1-15.

شش نفر که در Telangana و یکی در جامو و کشمیر حضور داشتند جماعت.

رئیس وزیران همچنین صحبت در مورد تقویت پزشکی نیروی کار ارائه تله مدیسین و سلامت روان, مشاوره و توزیع مواد غذایی و دیگر ملزومات به کسانی که در نیاز و مراقبت از کارگران مهاجر.

وزیر دفاع Rajnath Singh و خانه وزیر آمیت شاه حاضر بودند در تعامل است.

شاه مورد نیاز برای اجرای این مستند بیشتر به شدت در برخی از کشورهای موثر منطقه در سطح اجرای دستورالعمل های صادر شده توسط مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>