ساعت مودی ممکن است بازدید ایودیا ماه آینده برای مراسم شروع Ram معبد ساخت و ساز

بیان اخبار سرویس

لکنو: آن است که در حال حاضر برخی که “bhoomi pujan’ مراسم برگزار می شود قبل از شروع ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا خواهد بود سه روز امر از اوت 3.

Seers و پرستاران از ایودیا باید آمد تا با یک طرح استادانه درست شده از آیین ودایی آن آغاز خواهد شد در ماه اوت 3 و به اوج رسیدن در ‘bhoomi pujan’ در اوت 5 در رم Janmabhoomi محل در ایودیا.

منابع گفت: احتمال PM نارندرا حضور در bhoomi pujan’ مراسم در معبد شهر در آگوست 5 را نمی توان رد کرد.

هر Mahant کمال Nayan داس وارث Mahant Nritya گوپال داس رئیس روپیه Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد زمان برای ‘bhoomi pujan’ — 12.15 pm در آگوست 5-برای نخست وزیر تصمیم گرفته شد با توجه به تقویم هندو است. مقام های ارتباطی از دفتر نخست وزیر برای ایودیا بازدید شد و در عین حال منتشر خواهد شد گفت: Mahant.

در ضمن کلید اعتماد منابع ادعا کرد که BJP مدافعان از جمله LK Advani, MM Joshi, Uma Bharti, Kalyan سینگ و دیگران که همراه شده است با معبد جنبش به احتمال زیاد دعوت برای پایه گذاری مراسم در معبد شهر. ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray نیز ممکن است دعوت برای مراسم. اما اعتماد خواهد اطمینان حاصل شود که بیش از 50 تن از رهبران دعوت شده است.

آیین ودایی برای ‘bhoomi pujan’ شروع خواهد شد از ماه اوت 3 با ویژه puja از پروردگار گانش. بعد کشیش انجام خواهد شد Ramacharya ‘پوجا” و در آخرین روز (5 اوت) ‘bhumi pujan’ انجام خواهد شد.

11-عضو تیم کشیش (Acharya) از بنارس و ایودیا انجام خواهد شد سه روز مراسم. کشیش از بنارس است که مجلس مربوط به حوزه های نخست وزیر مودی باید یک نقش برجسته در این مراسم است.

اگر مودی تصمیم به آمدن به معبد شهر برای ‘bhoomi pujan’ مراسم از آن خواهد شد اولین سفر خود را به ایودیا پس از تبدیل شدن این کشور PM. در ازدواج خود مراجعه به ایودیا مودی است به احتمال زیاد باقی می ماند در معبد شهر برای دو ساعت.

“PM سفر کوتاه خواهد بود و تنها محدود به bhoomi pujan” گفت: Mahant Nritya کمال Nayan دس. تا سانتی متر یوگی Adityanath نیز در حال حاضر در این مناسبت است. این bhoomi pujan انجام می شود پیوستن به COVID-19 پروتکل.

با توجه به اعضای اعتماد PM مودی نیز به احتمال زیاد به اعلام پروژه های ایودیا ارزش چند هزار کرور روپیه در طول سفر خود. CM کارگردانی کرده است مقامات برای آماده سازی یک طرح برای ایودیا جامع توسعه به ارسال به مرکز.

این طرح ممکن است شامل برخی از پیشنهادات از اوتار پرادش دولت همراه با طرح های جدید. ممکن است اشاره کرد که این مرکز در حال حاضر مورد تایید چندین پروژه های توسعه برای ایودیا.

قابل توجه معبد اعتماد اعضای ملاقات کرده بود در ایودیا شنبه گذشته که در آن مجموعه ای از تاریخ برای Bhoomi Pujan شد بنا به گزارش ارسال شده به سازمان بنادر و دریانوردی برای چیدن یک. منابع ادعا کرد که ساعت به او اشاره ای به اوت 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de