ساعت مودی موفق به رسیدگی به COVID-19 همه گیر باید استعفا بلافاصله: Chandrashekhar آزاد

توسط PTI

دهلی نو: Azad Samaj حزب رئیس Chandrashekhar آزاد اسلامی در روز شنبه گفته است که نخست وزیر نارندرا مودی قرار دادند کرور از مردم مشغول به کار در unorganised بخش به فقر و خواستار آن شدند که او استعفا بلافاصله.

او گفت: دولت مرکزی موفق به برداشتن قدم های مناسب حتی پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر در 5 فوریه.

“هنگامی که آن را باید به کار بر روی یک طرح برای مقابله با این بیماری همه گیر دولت مشغول ساخت ترتیبات برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند و غاصب قدرت در مادها پرادش” او ادعا, در بیانیه ای.

دانشگاه آزاد اسلامی ادعا کرد که نخست وزیر اجرا 21-day مستند بدون برنامه ریزی مناسب و تحت فشار قرار دادند و 35 کرور افرادی که کار در unorganised بخش به فقر.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

“دولت را ترک کرده است این مردم بی گناه به مرگ است. نخست وزیر باید از سمت خود استعفا دهد فورا” به رهبر Dalit گفت.

این Bhim فرمانده ارتش همچنین آمار در Rs 1.7 لاخ کرور بسته بندی اعلام شده توسط مرکز به کوسن مردم از تاثیر coronavirus مستند و اقتصادی اختلال ناشی از این بیماری است.

این مرکز اعلام کرد Rs 1.7 لاخ کرور بسته است که کمک خواهد کرد که تنها کسانی که مشغول به کار در سازمان بخش کسانی که اسناد و حساب های بانکی.

سود نمی رسیدن به حدود 37 کرور افرادی که بخشی از unorganised بخش,” او گفت:.

“در مقایسه با Rs 1.7 لاخ کرور دولت چشم پوشی وام از صنعتگران به مقدار Rs 5.5 لاخ کرور در پنج سال گذشته” آزاد اضافه شده است.

تعداد COVID-19 نفر از صعود به 873 در هند در روز شنبه با مرگ و میر افزایش به 19 با توجه به این اتحادیه و وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de