ساعت غیر بخواهيد تامیل نادو سمت چپ تنها گزینه برای افزایش وام از طریق RBI به جزر و مد در طول بحران مالی: CM V Narayanasamy

توسط اکسپرس سرویس خبری

تامیل نادو: حاکی از این است که تنها 12 درصد از درآمد ماهانه است متوجه شده است در ماه های مارس و آوریل در تامیل نادو و نخست وزیر نارندرا مودی بودن غیر صریح در مالی کمک به کشورهای با وجود آنها apprising او مالی رنج خود را در طول ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه وزیر V Narayanasamy گفت که تنها گزینه برای تامیل نادو بود و به سود وام از طریق بانک مرکزی هند به جزر و مد در طول زمان بحران مالی.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی پس از تعامل با نخست وزیر شب گذشته Narayanasamy گفت که او خواست نخست وزیر برای افزایش FRBM (مسئولیت مالی و بودجه مدیریت) محدود به پنج درصد از این موجود سه درصد به منظور تسهیل در تامیل نادو را به سود وام علاوه بر گام برداشتن به اعطای مهلت قانونی برای بازپرداخت وام و بهره را برای مدت شش ماه.

با وجود محدودیت های دولت به اجرا در طرح های رفاه و پشتیبانی همه بخش ها از مردم علاوه بر پرداخت کامل حقوق و دستمزد به کارکنان دولت. اما با وجود کمبود شدید بودجه در ماه مه به عنوان مناسب درآمد است که هنوز آینده با وجود بازگشایی مغازه ها و صنایع. دلیل این است که تجارت و صنایع تاخیر در پرداخت GST به عنوان وزارت دارایی افزایش یافته پر از GST گرداند و کامپوزیت بازده GST تا ژوئن. با هیچ درآمد مالیات غیر مستقیم یا به عنوان مشروب مغازه ها هنوز مجاز به باز دولت مجبور است به سود وام از طریق RBI گفت: وزیر.

بیشتر برای احیای اقتصاد, او به دنبال کمک های مالی از دولت مرکزی و گنجاندن تامیل نادو در 15th مرکزی کمیسیون امور مالی و جبران از دست دادن درآمد در ماه مارس و آوریل گفت: Narayanasamy

به هر جهت از نخست وزیر دولت تامیل نادو به زودی ارسال دقیق توجه داشته باشید به مرکز با توجه به طبقه بندی قرمز و نارنجی و سبز مناطق بر اساس وضعیت در دانشگاه تهران, به طوری که بیشتر فعالیت های اقتصادی می تواند مجاز است.

هر سال تامیل نادو چهره دولت یک ضرورت به بازپرداخت 1,300 تومان کرور روپیه به مرکز به حل و فصل وام و بهره وزیر بهداشت گفت: Malladi کریشنا رائو تاکید بر نیاز به یک مهلت قانونی برای بازپرداخت وام و بهره.

در حال حاضر با درآمد حاصل از مالیات غیر مستقیم بخش و همچنین دیگر منابع درآمد داشتن خشک شده به دلیل بسته شدن مشروب مغازه های صنعت هتل و در عین حال برای از سرگیری جریان درآمد برای دولت و خشک. حالت عادی در فعالیت های تجاری است که انتظار می رود به بازگشت پس از یک یا دو سال گفت: توجیه ضرورت برای یک مهلت قانونی برای وام و بهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de