PM عمران ویژه دستیار نعیم ul Haque دور می گذرد


اسلام آباد: دستیار ویژه نخست وزیر نعیم ul Haque گذشت در کراچی در روز شنبه دست خود نبرد طولانی با سرطان در سن 70.

ارشد PTI رهبر بود بستری در یک بیمارستان خصوصی در شهرستان که در آن او گذشته خود را. Haque شده بود مبارزه با سرطان برای دو سال گذشته است.

نخست وزیر عمران خان ‘ویران’ بیش از طرفدارحق مرگ

PM عمران خان در واکنش به اخبار خود را دوست و همکار مرگ کرد و گفت که آن را ترک کرده بود او را “ویران’.

“هستم با تخریب یکی از قدیمی ترین دوست نعیم گذشت. او یکی از 10 موسس mbrs از PTI و تا کنون بیشتر وفادار. در 23 سال از PTI را محاکمه & رنج او من ایستاده بود. او همیشه وجود دارد برای حمایت هر زمان که ما در ما پایین ترین جزر” او هنوز توییتی.

“در دو سال گذشته من تو را دیدم او را به جنگ سرطان با شجاعت و خوش بینی. تا پایان او درگیر در امور حزب و با حضور در جلسات کابینه تا زمانی که او قادر است. عبور خود را ترک کرده است غیر قابل تعویض درجه اعتبار ساقط است.”

ارشد PTI رهبران فواد چودری و فرماندار سند عمران اسماعیل ادای احترام به Haque.

“نعیم الحق مبارزه مانند یک شیر aagainstt سرطان یک دوست بزرگتر و یک همکار …. همیشه از دست رفته… خدا استراحت روح خود در صلح #RIPNaeemUlHaq ایم” چودری.

اسماعیل ابراز غم و اندوه بیش از طرفدارحق وفات کرد و گفت که او تا به حال مبارزه شجاعانه در برابر سرطان.

“نعیم ul Haque بود که یک نخست وزیر و یک دارایی از حزب” او گفت:.

PTI پرداخت ادای احترام به متوفی و همچنین ستایش Haque به عنوان “اختصاصی پاکستان, یک دوست وفادار و یک نوع انسان”.

نعیم ul Haque: مشخصات

یک بانکدار و تاجر تجارت و یکی از موسسان پاکستان تحریک i-انصاف (PTI), نعیم نقش تعیین کننده ای در ترویج تغییرات مثبت در پاکستان به عنوان بخشی از ایدئولوژی.

نعیم ul Haque, یکی از ارشد ترین اعضای پاکستان تحریک i-انصاف (PTI), در گذشت, در سن 70 در کراچی. او تا به حال شده است مبارزه با سرطان خون برای دو سال گذشته است.

متولد 11 ژوئیه 1949 در کراچی نعیم تکمیل شده کارشناسی ارشد خود را در رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه کراچی (1970) و سپس به دنبال LLB از سند مسلمان قانون کالج کراچی (1971). او اعمال قانون با خالد اسحاق قبل از پیوستن به جمیل Nishtar تیم در بانک ملی پاکستان (NBP). به عنوان یک بانکدار جوان او بخشی از تیم است که تاسیس NBP شعبه در سازمان ملل متحد پلازا در شهر نیویورک پس از آن او به لندن نقل مکان کرد در سال 1980 به عنوان یک تاجر و بانکدار شرقی اعتباری محدود است.

نعیم به حال سی و پنج سال از تجمعی تجربه در بانکداری سرمایه گذاری, شرکت های بزرگ بخش و قانون در پاکستان و لندن و نیویورک. او در طول زندگی حرفه ای او همچنین به عنوان یک مشاور/مدیر عامل Aero آسیا خطوط هوایی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شهری جراحی Corpand مدیر عامل اعتباری و لیزینگ شرکت.

در دوران حرفه ای خود را از روی لئامت دادن در لندن در اوایل دهه 1980 به او نزدیک شد دوستان با عمران خان که استفاده می شود به بازی شهرستان کریکت که در آن زمان. عمران اغلب بازدید نعیم و همسرش, نازلی جمیل (“نازو”). نعیم و عمران خان شد به خصوص دوستان نزدیک که دومی یک ناتوان کننده شکستگی استرس در سال 1983 و نعیم معروف به دوچرخه ورزش برای عمران در بهبودی.

نعیم رانده شد با هدف خدمت به پاکستان و معتقد بودند که تغییر مثبت تنها می تواند آورده شود در کشور از طریق دموکراتیک نظام سیاسی. در سال 1984 او پیوست و هوا مارشال اصغر خان را تحریک استقلال در لندن نقل مکان کرد و به کراچی یک زن و شوهر از سال بعد به راه اندازی خود شرکت لیزینگ کسب و کار و پیگیری آرمان های سیاسی. در این پست ضیا الحق دوران او در اعتراض به انتخابات سال 1988 از تحریک Istiqlal بلیط در اورنگی. حتی اگر او را از دست داد, انتخابات, او علاقه خود را در ادامه سیاست نگه داشته و یک سینه های اقتصادی مربوط به مسائل.

در سال 1996 او یکی از پنج موسس اعضای پاکستان تحریک i-انصاف (PTI) همراه با دوست نزدیک خود عمران خان. به عنوان یک مشاور مورد اعتماد او کمک کرد عمران خان مدیریت امور حزب و غلبه بر انتخابات شکست 1997 و 2001. پس از مرگ همسرش در سال 2008 از یک جلسه از سرطان نعیم به طور کامل اختصاص داده شده خود را در زندگی به PTI, جایی که او تبدیل به مرکزی وزیر اطلاعات و رئیس جمهور شد. او با اعتبار سازماندهی بزرگ در دسامبر 25, 2011 jalsa در کراچی که به کمک ایجاد PTI محبوبیت به عنوان یک حزب ملی.

در سال 2012 نعیم نقل مکان کرد و به اسلام آباد به عنوان رئیس ستاد به PTI رئیس و بخشی جدایی ناپذیر از PTI هسته کمیته منتهی به انتخابات هر دو سال 2013 و 2018. او بسیار سخت کار کرده و به طور مستقیم با عمران خان در سازماندهی حزب در ریشه های چمن کاری در سراسر هیئت مدیره با کارگران و بخشی اداره مىكردند. او همچنین به طور متناوب به عنوان وزیر اطلاعات از حزب در این دوره بازی بخش مهمی در این حزب استراتژی ارتباطی.

در ژانویه 2018 هشت ماه قبل از انتخابات عمومی نعیم بود که مبتلا به سرطان خون. مانند یک واقعی حزب وفادار او soldiered در کار ساعت های طولانی قبل از انتخابات در حالی که تحت درمان است. هرگز یکی به شانه خالی کردن از علل مهم و مدیریت مردم و عملیات او همچنان در خط مقدم. به عنوان عضو PTI هسته کمیته او در دسترس نزدیک و محبوب در میان کارگران است. وقتی 2018 پیروزی در نهایت به PTI منصوب شد دستیار ویژه در امور سیاسی به PM و درگیر شد, در تعدادی از طرح ها اعم از طرح مسکن, پارتی عملیات SDGs و قرار ملاقات ها به نام چند.

صادقانه او برای مراقبت مردم عادی آینده PTI و مترقی پاکستان که در آن محروم شانس مساوی رستگار.

بیشتر به دنبال


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر