PM عمران استقبال آمریکا و طالبان افغانستان مذاکرات صلح

PM عمران گفت: او استقبال طالبان افغان ما صلح توافق — عکس: اخبار/ فایل

نخست وزیر عمران خان در شنبه استقبال آمریکا, طالبان صلح معامله قرار گرفت که پیش از آن در روز پایان دادن به 18 سال جنگ طولانی.

در یک صدای جیر جیر برتر گفت: “ما خوش آمدید دوحه توافق امضا شده بین آمریکا و طالبان.این شروع یک صلح و آشتی فرآیند برای پایان دادن به دهه ها جنگ & رنج مردم افغانستان.”

“من همیشه نگهداری می شود که یک پل راه حل مهم نیست که چقدر پیچیده است که تنها معنی دار مسیر صلح” او گفت:.

PM عمران دعا برای مردم افغانستان که رنج می برد از چهار دهه از خونریزی و اضافه کرد که همه دارندگان سهام تا به حال برای اطمینان از ثبات و صلح بعد از توافق.

“در حال حاضر همه اعضا باید اطمینان حاصل شود که اخلال گران در حال نگهداری در خلیج. نماز من برای صلح برای مردم افغانستان که دچار 4 دهه از خونریزی,” او گفت:.

“پاکستان متعهد به ایفای نقش خود را در تضمین توافق دارای & موفق در آوردن صلح به افغانستان” برتر اضافه شده است.

طالبان و نشانه های تاریخی صلح

پس از سال های طولانی و گیج کننده مذاکرات ایالات متحده و افغانستان به امضا قرارداد صلح برای پایان دادن به 18 سال طولانی خونریزی در این کشور است.

طالبان معاون رهبر و رئیس مذاکره ملا عبدل غنی برادر, امضا قرارداد صلح از طرف امارت اسلامی افغانستان در حالی که ما نماینده زلمای خلیل زاد امضا شده از طرف واشنگتن است.

این مراسم با حضور طالبان افغانستان با مقامات دولتی و رهبران از ما قطر و پاکستان است. وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی نیز در حال حاضر در امضای طالبان و مذاکرات صلح در دوحه به نمایندگی از پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>