PM عمران می خواهد عمومی به او در درخت درایو کشت و زرع در روز نیروی ببر

PM عمران ابراز امیدواری کرده است که درایو به “بزرگترین کمپین کاشت درخت” در تاریخ تبدیل شود — عکس فایل

اسلام آباد: عمران خان نخست وزیر از اتباع خواسته است که روز یکشنبه در یک مزرعه درختی که در سراسر کشور در حال سقوط است، به او بپیوندند تا روز نیروی ببر را در ۹ اوت جشن بگیرند.

در پیامی در توییتر، نخست وزیر گفت که او همچنین از اعضای پارلمان، وزیران و وزیران ارشد خواسته است که در مزرعه مشارکت کنند.

با ابراز امیدواری از اینکه درایو به “بزرگترین کمپین کاشت درخت” در تاریخ تبدیل شود، او گفت: “هدف 35 درخت لک در یک روز است، هر چند ما سعی خواهد کرد تا آن را فراتر از.”

با توجه به جزئیات، برای شرکت در درایو مزرعه تعیین شده برای فردا، داوطلبان را به عهده گرفته اند مسئولیت نقش خود را تقسیم و به تیم های مختلف به سلب وظایف خود را.

به دنبال دستورالعمل نخست وزیر، توزیع ۳۵۰ هزار نهال به اتمام می رسه تا در روز یکشنبه کاشته بشه.

دستیار ویژه در امور جوانان Usman Dar نیز در سراسر پیام ی پیش از مبارزات انتخاباتی ارسال کرد، و از سیاستمداران مخالف، شیباز شریف، بیلاوال بوتو، خواجه عشیف و دیگران خواست که به مزرعه ملحق بشن.

سیاستمدار گفت: «دولت سند باید به نفع منافع ملی به ما بپیوندد»

دار گفت نخست وزیر نیز همراه با سایر داوطلبان و عموم مردم فردا در میدان خواهد بود و اضافه کردن درایو از اسلام آباد در زیر نظر نخست وزیر آغاز خواهد شد، در حالی که CM پنجاب Usman Buzdar آن را از سیالکوت آغاز خواهد شد.

او گفت که جامعه مدنی، اداره ولسوالی ها، اداره جنگل داری و شهروندان باید با هم همکاری کنند تا کمپین موفق شود.

PM Imran اعلام کرد یدلایمخیرات اوت 9 به عنوان ببر نیروی روز

در ماه ژوئیه، PM عمران خان اعلام کرده بود که 9 اوت به عنوان روز نیروی ببر جشن گرفته خواهد شد و یک درایو مزرعه عظیم خواهد بود در سراسر کشور راه اندازی شد برای مبارزه با اثرات نامطلوب تغییرات آب و هوایی.

امروز در یک پیام پخش شده، نخست وزیر گفت که او شخصا ً به بخشی از رانندگی مزرعه تبدیل خواهد شد.

“ما باید 10 میلیارد درخت تا سال 2023 کاشت، گفت: “برتر است.

و آلودگی و گرم شدن زمین را در پشت درایو کشت زار می دانند، برتر گفت که نیروی داوطلب با کاشت حداکثر تعداد درختان رکورد را ثبت خواهد کرد.

PM عمران گفت که به دلیل آلودگی، سلامت عموم مردم رو به وخامت است و زمان بالایی برای آغاز پاسخ به این مشکل بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>