PM عمران مصرانه از جامعه بین المللی برای تبدیل شدن به صدای انعطاف پذیر کشمیری زنان

نخست وزیر عمران خان. عکس: فایل

نخست وزیر عمران خان روز یکشنبه خواسته جهان به خصوص زنان “برای تبدیل شدن به صدای انعطاف پذیر کشمیری زنان برای صلح” در کشمیر تحت اشغال منتشر شده که یک نظامی مستند برای نزدیک به 200 روز.

برجسته کشمیر زنان مقاومت او صحبت کرد که چگونه نیروهای هند به طور مداوم درگیر در جنایات جنگی علیه زنان این سرزمین مورد مناقشه برای تقریبا 70 سال است.

“امروز کشمیر زنان مقاومت در روز است. برای 7 دهه نیروهای هند و مرتکب جنایات جنگی علیه زنان در IOJK. درد و رنج خود را پس از ضرب 5 Aug محاصره توسط مودی نخست” PM عمران در توییتر نوشت.

“من مصرانه از جامعه جهانی, esp زنان برای تبدیل شدن به صدای انعطاف پذیر کشمیری زنان برای صلح در IOJK,” او اضافه شده است.

پشت در اوت 5, 2019, هند یک جانبه اوراق ماده 370 قانون اساسی به طور موثر از بین بردن اشغال کشمیر را در وضعیت ویژه و تحمیل یک نظامی قفل پایین و همچنین به عنوان یک ارتباطات خاموشی.

مودی ‘مرگبار’ حرکت

در اوایل این ماه, PM, عمران گفته بود هند حرکت به لغو کشمیر ویژه وضعیت بود “کشنده” یکی از نخست وزیر نارندرا مودی و دولت است که این امر منجر به این منطقه استقلال.

“من اعتقاد دارم با توجه به این اقدام توسط مودی در ماه اوت کشمیر خواهد بود ساخته شده مستقل” نخست وزیر گفته بود. “قبل از اوت 5 جهان اهمیتی نمی دهند و یا گوش دادن در مورد بی عدالتی در کشمیر.”

“اوت 5 یک اشتباه کشنده و مودی نمی تواند به پایین در حال حاضر. او این کار را به خاطر او کردم یک دستور در انتخابات او مبارزه کرد و در برابر پاکستان آورده و Hindutva فلسفه و آموزش درس به پاکستان است.

PM عمران اضافه شده است که قبل از اوت 5 سال گذشته موضوع “همه پنهان” و برجسته مودی دولت Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) فلسفه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در راستای وعده خود را به “تبدیل شدن به یک مسنجر کشمیر”.

او همچنین صحبت از توضیح این مسئله کشمیر به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او گفت: سه بار آنچه را که مشاجره بود. “من می دانم که چگونه غرب تحت تاثیر قرار می شود و هر فلسفه برابر با نازی ها نمی توان نادیده گرفت آنها می دانند که چه نازی فلسفه است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>