PM عمران با نخست وزیر مالزی Mahathir محمد در طول سفر خود به این کشور در سال 2018 است. عکس: AFP

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان به قبول دعوت خود مالزی همتای Mahathir Mohamad برای بازدید از این کشور در فوریه 3 و 4 را تایید کرد دفتر نخست وزیر (ساعت اداری) در روز یکشنبه.

با توجه به توییت PM دفتر PM عمران منجر خواهد شد هیئتی از جمله اعضای کابینه و مقامات ارشد در سفر خود به مالزی.

“در این دیدار دو نخست وزیر را بدو-e-بدو دنبال هیئت در سطح ایران. آنها را شاهد امضای توافق مهم/MoUs, و مطبوعاتی مشترک stakeout.,” خواندن توییت PM ،

در طول سفر خود PM عمران نیز آدرس موسسه استراتژیک و مطالعات بین المللی (ISIS) از مالزی.

در ماه دسامبر سال گذشته PM عمران به طور ناگهانی لغو شد خود برنامه ریزی سفر به مالزی جایی که او انتظار می رود برای حضور در کوالالامپور نشست. این اجلاس قرار بود میزبان مهم رهبران مسلمان از سراسر جهان به بحث در مورد چالش های پیش روی جامعه مسلمان.

منابع دیپلماتیک آگاه بود, اخبار جغرافیایی که نخست وزیر لغو سفر خود به علت فشار از عربستان سعودی است.

این خبر گزارش داد عربستان سعودی را مطرح کرده و از نگرانی های جدی بیش از مالزی نخست وزیر در بیانیه ای که در آن او تا به حال گفت: کشورهای اسلامی در کوالالامپور اجلاس را به صورت یک پلت فرم جدید به جای سازمان همکاری های اسلامی (OIC) است که “تا به حال موفق به تحویل کالا در مسائل مواجه توسط مسلمانان در سراسر جهان است.”

منابع همچنین گفت عربستان سعودی و متحدان آن از جمله امارات متحده عربی (امارات متحده عربی), کویت و بحرین بودند مزاحمت بیش از حد انتظار حضور امیر قطر رئیس جمهور ترکیه و رئیس جمهور ایران در این اجلاس و ترس جدید اما به موازات رهبری فروم در حال توسعه برای تضعیف عربستان سعودی و متحدان آن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو