PM عمران به کابینه به اعتماد به نفس بیش صلح افغانستان مقابله


اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان صندلی نشست کابینه فدرال در روز سه شنبه به بررسی وضعیت سیاسی و اقتصادی در کشور گزارش ژئونیوز در روز دوشنبه.

نخست وزیر کابینه را به اعتماد به نفس در مورد اخیر یک روزه سفر به قطر و توافق صلح امضا شده میان ایالات متحده و طالبان بیش از آخر هفته.

آمریکا و طالبان در روز شنبه امضا یک توافق صلح تجسم یک تضمین برای جلوگیری از استفاده از خاک افغانستان توسط هر گروه و دائمی و جامع آتش بس میان چیزهای دیگر.

به گفته منابع آشنا با موضوع هشت نقطه دستور کار جلسه هیئت دولت در حال حاضر آماده شده است. دستور کار شامل یک جلسه مطبوعاتی در قدرت تعرفه در سراسر کشور است.

دولت نیز با همتایان اروپایی خود در مورد پاکستان پزشکی و دندانپزشکی شورای (PMDC) و پاکستان در کمیسیون پزشکی (PMC) و اقدامات انجام شده در محل قرار داده برای مقابله با افزایش coronavirus پس از پاکستان گزارش چهار مورد تأیید این ویروس در هفته گذشته.

کابینه را نیز در نظر بگیرید یک پیشنهاد برای انتقال کنترل از انتخاب بیمارستان ها از استانی به مقامات فدرال. تصمیم گیری های مربوط به خصوصی سازی نهادهای دولتی نیز انتظار مورد بحث.

منابع اضافه کابینه سبز-نور حسابرسی از پایگاه داده ملی و مرجع ثبت (NADRA) و در نظر بگیرید پس از انتخابات گزارش درآمد که ارائه خواهد شد در این نشست است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>