PM عمران را به راه اندازی Ehsaas Amdan برنامه در Layyah


اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان را راه اندازی Rs15 میلیارد “Ehsaas Amdan (درآمد) برنامه” – یکی از چندین برنامه های تحت Ehsaas چتر در Layyah امروز.

این برنامه با هدف ایجاد محترم امرار معاش فرصت برای کسانی که محروم ترین. آن را شامل به دور از دارایی های خود را به کسانی که زیر خط فقر زندگی میکنند به طوری که آنها می توانید زندگی می کنند و بیرون می آیند از قید فقر است.

دارایی شامل دام (بز, گاو, گاومیش و طیور), نهاده های کشاورزی, بدن Chingchi rickshaws و ورودی برای رسانه های خرده فروشی و شرکت های کوچک است.

نخست وزیر افتتاح این برنامه در Layyah دور دادن دارایی به مردم مستحق ویژه معاون PM Dr Sania Nishter گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در Layyah در روز پنج شنبه.

هماهنگ کننده دکتر شهباز Gill شد همچنین در حال حاضر در این کنفرانس مطبوعاتی که در طی آن دکتر Sania Nishter مشترک جزئیات این برنامه که آغاز خواهد شد در 375 روستایی اتحادیه شوراهای 23 از فقیرترین مناطق در سراسر استانهای کشور پاکستان است.

این برنامه دارای مجموعه ای از یک هدف از ارائه حدود 200,000 دارایی به مستحق خانواده (60 درصد زنان و 30 درصد جوانان ذینفع). مقیاس برنامه خواهد بود افزایش یافته است بر اساس نتایج.

این برنامه تعریف شده است به Ehsaas Kafaalat عملیات که شروع در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 و از طریق آن به دولت ارائه خواهد شد نقدی حق الزحمه از Rs2000 به حدود هفت میلیون نفر مستحق ترین زنان توسط پایان سال است.

سود برای هر دو Kafaalat برنامه و Ehsaas Amdan (درآمد) برنامه شناسایی شدند پيمايشی و با استفاده از فقر کارت امتیاز به طوری که تنها شایسته ترین هستند شناسایی شده است.

پاکستان کاهش فقر صندوق (PPAF) که یک سازمان متصل به کاهش فقر اجتماعی و ایمنی بخش است منجر اجرای آژانس برای Ehsaas Amdan برنامه است و کار از طریق اجرای سازمان های همکار که دارای یک حضور قوی در انتخاب مناطق.

جامعه فرآیندهای تهیه شده اند ایجاد شده توسط PPAF برای اطمینان از شفافیت و پاسخگویی در شناسایی و انتخاب و تامین کلیه دارایی ها و/یا مهارت های فنی و حرفه ای آموزش.

کسانی که ذینفع است که نیاز به آموزش های حرفه ای پشتیبانی می شوند برای حضور در دوره های ارائه شده توسط گواهی فنی موسسات آموزشی. آموزش در دارایی های بهره برداری و برنامه ریزی کسب و کار نیز ارائه شده برای واجد شرایط اعضای خانواده برای کمک به آنها را تبدیل دارایی به لحاظ اقتصادی شرکت سازنده.

دارایی گیرنده خانواده ها نیز پشتیبانی می کند برای دسترسی به Ehsaas بهره وام پنجره اگر آن را در دسترس است در منطقه خود را و اگر آنها باور دارند که آنها نیاز به تامین مالی اضافی برای کسب و کار و افزایش.

سود شناسایی از طریق تعامل جامعه روند در 375 اتحادیه و شوراهای روستاهای 23 مناطق که در آن این برنامه را آغاز کرده است. ولسوالی پنجاب که در آن این برنامه شروع عبارتند از: Dera Ghazi Khan, Jhang و Layyah.

در خیبر پختونخوا وجود 10 منطقه (بالا Kohistan, پایین تر, Kohistan, Palas Kolai, Torghar, Batagram, Shangla شمالی و وزیرستان جنوبی و وزیرستان Dera Ismail Khan, مخزن).

در بلوچستان وجود دارد سه منطقه: Jhal Magsi, ژب و Sherani. در سند این مناطق عبارتند از: Badin ٹھٹھہ, Sujawal, Kashmore, Shikarpur, Tharparkar و Umerkot.

این مناطق انتخاب شدند بر اساس یک مطالعه خاص که انجام شد توسط PPAF که در آن سه پارامتر در نظر گرفته شده سطح توسعه انسانی و سطح فقر در سطح ناامنی غذایی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>