PM عمران می گوید کسانی که مسئول مصنوعی افزایش قیمت ها مشخص خواهد شد, punished

نخست وزیر پاکستان عمران خان. (AFP فایل عکس)

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان در دوشنبه مطمئن باشید مردم که او “را نمی خرد شدن” تا کسانی که مسئول مصنوعی افزایش قیمت هستند شناسایی شده و مجازات شوند.

با توجه به توییتر نخست وزیر گفت که در آن با توجه به دولت را تمرکز بر کنترل قیمت که سبزیجات و دیگر مواد غذایی’ قیمت ها در حال کاهش است.

“به عنوان یک نتیجه از دولت تمرکز بر کنترل قیمت قابل توجهی در کاهش قیمت ها به ویژه در سبزیجات قیمت در حال حاضر می تواند دیده می شود. من اطمینان مردم ما را که از خرد شدن تا زمانی که همه درگیر مصنوعی-ایجاد افزایش قیمت هستند شناسایی شده & مجازات” او هنوز توییتی.

قیمت گندم و شکر سر به فلک کشید در ماه گذشته پس از غذا در موارد ناپدید شده از بازار در سراسر کشور است. گزارش فرستاده شده به نخست وزیر سرزنش مقامات دولتی و سیاستمداران مسئول بحران است.

PM عمران قول داده بود برای اقدام علیه کسانی که به جرم احتکار و قاچاق گندم و قند و شکر به خارج از کشور. نخست وزیر همچنین اعتراف کرد در طول یک رالی که مصنوعی بحران پدید آمده به عنوان یک نتیجه از دولت سهل انگاری.

وزرای دولت و نخست وزیر خود را بارها و بارها گفت که کسانی که مسئول این افزایش قیمت ها خواهد بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>