PM عمران می گوید تامین برق در معقول نرخ دولت را بالاترین اولویت

نخست وزیر عمران خان. عکس: فایل

نخست وزیر عمران خان روز دوشنبه گفت: تامین برق داخلی و مصرف کنندگان صنعتی در نرخ معقول انرژی اصلاحات و چک کردن آن ضرر و زیان شد مهمترین اولویت های دولت, گزارش رادیو پاکستان ،

ریاست جلسه در اسلام آباد نخست وزیر اشاره کرد که بخش انرژی بود در مواجهه با چالش های متعدد امروز با توجه به موافقت نامه های امضا شده توسط دولت قبلی که همچنین غفلت به موقع اصلاحات اداری و تلفات در انتقال و سیستم توزیع.

نخست وزیر گفت: به عنوان یک نتیجه از دولت قبلی سیاست های, مردم تحمل بار امروز. وی افزود: دولت برای ارائه کمک به ضعیف تر اقشار جامعه و مصرف کنندگان برای استفاده از بیش از سه صد واحد است.

نخست وزیر گفت که دولت با آگاهی از مشکلات توده. “این است که ما در تلاش برای ایجاد ثبات در قیمت برق و ارائه هر امکان امداد رسانی به مردم” PM عمران گفت. .

این جلسه با حضور وزیر برنامه ریزی اسد Umer وزیر برای قدرت Omar ایوب وزیر امور دریایی علی حیدر زیدی تحت مشاوره در سرمایه گذاری, حافظ, شیخ و دستیار ویژه ندیم Babar.

هفته گذشته دولت گفته بود آن را به احتمال زیاد به تصویب طرح کاهش تعرفه برای برق صنعتی و معرفی فصلی تعرفه گاز با توجه به دادن انگیزه به فعالیت های صنعتی و ارائه کمک به مصرف کنندگان گاز است.

“این همه در حال انجام است در بخشنامه نخست وزیر عمران خان که کردم آشفته بیش از شیب افزایش تورم و افزایش قدرت و تعرفه گاز” یک مقام ارشد گفت: اخبار.

رسمی مشترک که تحت طرح صنعتی برق کاهش تعرفه طرح tarrif خواهد بود کاهش می یابد Rs3.50 در هر واحد.

در حال حاضر تعرفه صنعتی می ایستد در تقریبا Rs16 در هر واحد و تحت برنامه دولت کاهش خواهد یافت آن توسط Rs1.هر 50 واحد بلافاصله و کاهش بیشتر آن به بعد توسط Rs2 در هر واحد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>