PM عمران می گوید مودی انجام کشتار علیه مسلمانان در دهلی نو

عکس: Gulfnews

اسلام آباد: نارندرا نخست وزیر در حال انجام کشتار علیه مسلمانان در دهلی نو درست مثل او در گجرات PM عمران روز جمعه گفت که شورش را در سمت چپ 38 نفر کشته و بیش از 190 مجروح شدند.

“همانطور که من بارها و بارها بیان مودی هندو Supremacist دستور کار شبیه به این نازی کشتار یهودیان در دهه 1930 در حالی که قدرت های بزرگ مماشات هیتلر” PM عمران گفت: در یک صدای جیر جیر.

“مودی انجام کشتار علیه مسلمانان در گجرات به عنوان سانتی متر و در حال حاضر ما شاهد همان در New Delhi,” او اضافه شده است. “تصاویر بیرون آمدن از مسلمان خانه و کسب و کار در حال سوخته مسلمانان مورد ضرب و شتم و کشته شدن مساجد & graveyards بودن سوخته & تخریب شبیه به یهودیان فرار پوگروم در آلمان نازی است.

“جهان باید قبول این واقعیت از مودی فاشیستی و نژادپرستانه رژیم و توقف آن است.”

های تصویری گفت: “پریا Gopal مدرس در Cambridge Uni تشبیه حمله به مسلمانان را در مساجد و خانه و کسب و کار در دهلی نو به کشتار یهودیان انجام شده توسط نازی ها, esp در سال 1938.”

در این ویدئو Gopal یک مدرس در دانشگاه کمبریج می گوید: “این نه یک مذهبی مبارزه ما شاهد یک وضعیت بسیار عمیق ساختاری خشونت است.

“وجود دارد یک اکثریت supremacist حزب در قدرت در هند و اوباش به طور مستقیم تحریک توسط ارشد سیاستمداران هند در حال رومینگ در اطراف در مناطق با اکثریت مسلمان” او گفت:.

“آنها در حال شناسایی خود را از مغازه ها و کسب و کار و خانه و تنظیم آنها را به آتش کشیدند. آنها همچنین شناسایی مسلمانان و ضرب و شتم آنها را” گوپال گفت.

دهلی محله تقسیم نفرت

این شورش در شمال شرقی دهلی نو منجر به تقسیم هندو منطقه مسکونی Bhajanpura مسلمان و چهارم در Chand باغ. این تقسیم شد صرف جاده بین دو منطقه. در حال حاضر این فاصله افزایش یافته است بر اساس خشونت و ناآرامی در این مناطق رعایت شده اند.

احساسات هماهنگی جایگزین شده اند متقابل ترس و سوء ظن و احساسات خصومت قبلا مسالمت آمیز مناطق پایتخت. ساکنان هنوز هم بدانند چگونه تغییر آورده است. تظاهرات خیابانی خرابکاری و شورش را ساخته اند د-تشدید احساسات طاقت فرسا.

تا اواسط هفته جاده اصلی بود پوشیده شده با شیشه های شکسته آجر و سوخته باقی مانده از اتومبیل نابود. بیش از 38 نفر تا کنون کشته در درگیری بسیاری از زخمی ها و ساختمان های تنظیم شد آتش سوزی در خشونت های فرقه ای در دهلی نو در دهه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net