PM عمران می گوید: “فوری درخواست’ را به PIA سقوط هواپیما


نخست وزیر عمران خان دستور داد فوری تحقیق غم انگیز سقوط از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیمای مسافربری A320 در روز جمعه است که در زمان بیش از 80 زندگی می کند.

“شوکه و غمگین از PIA سقوط. فوری درخواست خواهد نهاد” برتر در توییتر نوشت پس از پرچم ملی حرفه ای پرواز پرواز PK-8303 سقوط در یک منطقه مسکونی در نزدیکی کراچی جناح فرودگاه بین المللی چند لحظه قبل از فرود.

نود و نه بودند سرنشین هواپیما از جمله 85 مسافران است.

نخست وزیر گفت که او در تماس با PIA مدیر عامل شرکت Arshad ملک و نجات و امداد رسانی تیم کار بر روی زمین است.

بیان بسیار زیاد غم و اندوه از دست دادن ارزش زندگی برتر تمدید تسلیت به خانواده های متوفی.

“نماز و تسلیت به خانواده مرحوم” خوانده شده توییت.

‘هیچ چیز نمی تواند تایید شود تا زمانی که جعبه سیاه است رمزگشایی’

پیش از آن در روز هوایی پاکستان خط خلبانان’ Association (پلپا) گفت که هیچ چیز نمی تواند تایید شود در مورد سقوط هواپیما تا زمانی که جعبه سیاه این هواپیما A320 رمزگشایی است.

در حالی که صحبت کردن به نق اخبار پلپا سخنگوی طارق یحیی گفت که این هواپیما کوتاه در قدرت تا پایان آن سفر بود و هواپیمای بی موتوری پرواز در ارتفاع پایین.

“هنگامی که موتور هواپیما نتواند تنها گزینه فرود اجباری که در ارتفاع بسیار مهم است. متاسفانه PIA صنایع هوایی didnot لازم ارتفاع و این هواپیما در منطقه مسکونی” یحیی نگهداری می شود.

صحبت در مورد پروتکل های ایمنی قبل از هواپیما عازم سفر خود را پلپا رسمی گفت که خلبان است که در دست یک ویژگی های log book توسط تکنسین های است که یک خلبان می رود از طریق قبل از مصرف کردن هواپیما.

تاسف خوردن بر ناکافی اقدامات ایمنی برای حمل و نقل هوایی در پاکستان یحیی گفت که پلپا شده بود اصرار مقامات به سازش در دستورالعمل های ایمنی.

“ساخت بالا ساختمان داستان است نقض هواپیمایی کشوری قوانین” او اشاره کرد.

ایرباس به ارائه کمک

در این راستا ایرباس نیز با تایید این حادثه و تمدید تسلیت برای تمام affectees تاسف سقوط هواپیما.

در نظر گرفتن به, توییتر, هوافضا شرکت گفت که این است که به ارائه کمک به تحقیقات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de