PM عمران می گوید برنامه های همگن بهترین راه برای محدود کردن تبعیض اجتماعی

PM عمران از آموزش معلمان توسط دولت پنجاب و اقدامات اتخاذ شده برای نظام آموزش یکنواخت و اصلاحات قانونی مرتبط قدردانی کرد. اخبار / از طریق Geo.tv/Files

عمران خان، نخست وزیر، روز جمعه گفت: یک برنامه ی همجنس بهترین راه برای جلوگیری از تبعیض در میان بخش های مختلف جامعه بود.

پ.م عمران در جریان جلسه ای که به ریاست وی برای بررسی اصلاحات در نظام آموزشی پنجاب برگزار شد، گفت: توسعه واقعی تنها از طریق آموزش و پرورش و با اطمینان از دسترسی به آن در سراسر هیئت مدیره امکان پذیر است.

دکتر مراد راس وزیر آموزش و پرورش پنجاب در مورد اصلاحات و پروژه های جدید در نظام آموزشی استان به وزیر آموزش و پرورش پنجاب توضیح مفصلی داد.

نخست وزیر از آموزش معلمان توسط دولت پنجاب و همچنین اقدامات اتخاذ شده برای نظام آموزش یکنواخت و اصلاحات قانونی مرتبط قدردانی کرد.

PM عمران همچنین تاکید ویژه ای بر فراهم آوردن امکانات در مدارس گذاشت.

در میان شرکت کنندگان در این نشست، وزیران فدرال شفق محمود، سناتور شیبلی فراز، و حمد ازهر، مشاور میرزا شازاد اکبر، وزیر اعظم پنجاب، Usman Buzdar، وزیر اعظم پنجاب، وزرای استانی، ماخودوم هاشیم جوان بخت و فیاضول حسن چوهان، و همچنین مقامات ارشد بودند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>