PM عمران تاکید دولت حل برای بالا بردن فقیر

Geo.tv/Files

نخست وزیر عمران خان روز سه شنبه گفت که دولت این است که برای بالا بردن فقیر و ارائه آنها را با نیازهای اساسی اشاره کرد که این مدل از دولت از مدینه.

برتر تاسف است که وجود یک سیستم در کشور است که تنها به نفع نخبگان است.

صحبت کردن در یک رویداد کم هزینه مسکن طرح گفت: “قوانین و عدالت و مجهز بیمارستان و آموزش و پرورش و دیگر امکانات برای نخبگان در کشور ما است.”

Lamenting است که پاکستان تنها برای مراقبت نخبگان و نه فقیر گفت: “یک جامعه متمدن مراقبت برای آن فقیر آن است که مشخص نیست چگونه ثروتمند خرج زندگی خود را, اما چگونه فقیر زندگی می کنند.”

“و این بود که در مدینه مدل دولت پول ندارد آنها در زمان پول از ثروتمندان و آنها را داد به فقیر از طریق زکات,” او گفت:, و اضافه کرد که به همین دلیل بود که پاکستان ایجاد شد.”

پاکستان ایجاد شد به عنوان مثال مجموعه برای دیگر کشورهای اسلامی است اما ما انحراف از هدف ما او اظهار تاسف کرد.

“از طریق این طرح مسکن ما تصمیم به ساخت خانه برای کسانی که نمی توانیم آن را,” او گفت:.

“برای نشاط بخشی فقیر ما توزیع 5 میلیون سلامت کارت در پنجاب و خیبر پختونخوا تصمیم گرفته است را به تمام مردم فقیر این [سلامت] کارت.”

“این Ehsaas برنامه صرفا به نفع فقرا است.”

“پاکستان تنها کشور آسیای جنوبی کشور که در آن بانک ها به کمترین میزان وام مسکن. هند به طور متوسط در 10% مالزی می ایستد در 30 درصد اروپا و بریتانیا در 80 درصد در حالی که ما ایستاده در صرف 0.2%” او گفت:.

“مسکن امور مالی داده نشده است به دلیل عدم وجود قوانین سلب حق اقامه دعوی. ما در حال کار بر روی آن است و امیدوارم در آن اجرا خواهد شد و پس از آن حقوق و مزایای مردم خواهد بود قادر به ساخت خانه های خود را,” او اشاره کرد.

“ما آنها را به یک ساختار استاندارد و همچنین به طوری که آنها نمی خواهد که به صرف پول در معماری,” او اضافه شده است.

صحبت کردن در مورد چگونه او ساخته شده شوکت خانم بیمارستان سرطان او گفت: “زمانی که من با توجه به برآورد Rs700 میلیون برای بیمارستان من نگران بود که چگونه می تواند چنین مقدار عظیمی مرتب شود و با سختی های آن شد و در نهایت جمع آوری شده است.”

“ملت ما معتقد است که در آخرین روز و در این باور است که آن را اهدا خیلی پول,” او گفت:.

نخست وزیر اشاره کرد که اگر شما ساخته شده است تا اعتماد ملت پاکستان و سپس آنها اهدا خواهد شد پول باز دل. در صورتی که شما در NGO کسب و کار مهم ترین چیز برای شما این است که برای ایجاد اعتماد در مردم است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im