نخست Ministe عمران خان بازديد NCOC alomg با COAS Bajwa. — NCOC/فایل

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان قدردانی از عزم و اراده ملت در تنظیم به “the new normal” را با پیروی از دستورالعمل های ایمنی و چالش coronavirus همه گیر به عنوان یک ملت است.

نخست وزیر کارگردانی برای اطمینان از اجرای دقیق از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد انجام تمامی اقدامات اداری برای اجرای استراتژی هوشمند مستند و پس از آن ادامه جرم آگاهی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به خصوص جلوگیری از تجدید حیات آن در طول Eid-ul-ازهاری.

برتر با بیان این نمایش در روز شنبه در جریان بازدید از ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) به مناسبت اتمام 100 روز از استقرار آن است.

فدرال وزرا و رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa, مقامات عالی رتبه و نمایندگان استانی حضور داشتند به مناسبت.

نخست وزیر بود و در جریان جزئیات در مورد وضعیت فعلی و الگوی تحلیل COVID-19 گسترش یافته است.

او همچنین مطلع در چه استراتژی هوشمند مستند تا به حال نتایج در متعادل کردن زندگی و امرار معاش نگه داشتن اقتصاد شناور در حالی که حاوی این بیماری است.

آن را برجسته شد که هر پولی بین المللی صندوق (IMF) چشم انداز اقتصادی جهان در میان یک گروه از 30 کشور پاکستان معکوس پیش بینی رکود از -0.4 به 1.1.

از جولای 19 مه 20, پاکستان, صادرات شانس بسیار بهتری نسبت به صادرات از دیگر کشورهای منطقه است.

PM عمران تمجید از تلاش های NCOC تیم در دادن پاسخ قوی به همه گیر و حصول اطمینان از اقدامات هماهنگ در سراسر کشور است.

از نظارت روزانه از وضعیت به ظرفیت ارتقای نظام سلامت و از برقراری معتبر پایگاه داده را بهتر مدیریت منابع و فرمولاسیون مناسب دستورالعملهای عملیاتی استاندارد های NCOC منجر شده بود از جلوی در مبارزه با این بیماری همه گیر نخست وزیر مشاهده شده است.

او همچنین به پرداخت ادای احترامات به تمام پزشکان para-کادر پزشکی و اورژانس پاسخ کار به عنوان خط مقدم کارگران در برابر COVID-19.

نخست وزیر همچنین اذعان به نقش و خدمات بهداشت و درمان کارگران پاسخ اضطراری و مدیریت تیم از تمام استان ها, Azad, Jammu and Kashmir و گلگت بلتستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو