PM عمران okays تاج ببر نیروی برنامه موبایل

نخست وزیر خود را راه اندازی نرم افزار در سراسر کشور در هفته آینده.عکس:توییتر

نخست وزیر عمران خان تایید اندازی “تاج امداد ببر زور” نرم افزار تلفن همراه در روز چهارشنبه در حالی که ستایش دیجیتال رویکرد تیم در جنگ در برابر رمان coronavirus.

نخست وزیر در دیدار با دستیار ویژه در امور جوانان Usman Dar که در جریان لیگ برتر چگونه تکنولوژی دیجیتال می تواند کمک موثر و عملکرد ببر زور.

زیر که PM عمران تصویب راه اندازی ببر نیروی برنامه — که شامل ویژگی geo-tagging کمک خواهد کرد که در صاف در حال اجرا از این تیم است.

نخست وزیر خود را راه اندازی نرم افزار در سراسر کشور در هفته آینده.

تاکید کرد که بهترین امکانات باید در اختیار داوطلبان جوان به عنوان آنها مبارزه با ویروس PM عمران گفت که افراد جوان هستند یک دارایی به کشور آنها باید با توجه به فرصت کامل از خدمات ملی.

“متخلفان از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد باید شناسایی و اقدام گرفته شده باید در نقطه ای” نخست وزیر تاکید کرد.

پیشتر در ماه مارس PM عمران اعلام کرده بود که راه اندازی از جوانان نیروی برچسب “تاج امداد ببر” را برای رهبری مبارزه با کروناویروس در پاکستان است.

“ما خواستار بر همه داوطلبان برای کمک به ما در مبارزه با کروناویروس” برتر بود گفت: در طول یک جلسه توجیهی ویژه به رسانه ها.

پس از نخست وزیر “تاج امداد ببر نیروی” تا به حال به طور رسمی آغاز پذیرش برنامه های کاربردی از داوطلبان Dar که خود ثبت نام به عنوان داوطلب برای


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im