PM عمران راه بهار کشت و زرع درخت رانندگی در Mianwali

نخست وزیر عمران خان. عکس: Geo News screengrab

نخست وزیر عمران خان راه اندازی 2020 بهار کشت و زرع درخت رانندگی در Mianwali روز یکشنبه گزارش ژئونیوز.

نخست وزیر افتتاح کشت و زرع رانندگی با کاشت یک نهال در Kundian. پنجاب وزیر عثمان Buzdar شد همچنین در حال حاضر در کشت و زرع درایو.

احیای و بازسازی برنامه های اعلام شده توسط دفتر نخست وزیر است که با هدف احیای جنگل ها و کنترل بیابان.

“از زمان کاشت مبارزات انتخاباتی خواهد بود ابزاری در تکمیل دولت سبز در دستور کار است. سبز در دستور کار هدف نه تنها به حفظ اکوسیستم اما همچنین برای ایجاد شغل برای اجتماعی و اقتصادی پایداری مشاغل سبز به خصوص فقرا و زنان و جوانان” این بیانیه را بخوانید.

نخست وزیر نیز حضور در مجلس نمل دانشگاه به عنوان رئیس مهمان در طول سفر به زادگاه خود.

سال گذشته در بهمن, نخست وزیر در حال راه اندازی “10 میلیارد کشت و زرع درخت رانندگی” در Balloki, Nankana صاحب.

برتر یک نهال کاشته شده در جنگل رزرو در Balloki به علامت “گیاهی برای پاکستان” درایو. صحبت به مناسبت نخست وزیر تا به حال کارگردانی که زمین جنگل در اجاره داده می شود در پنجاب باید برگرفته. “پوشش جنگل در پاکستان است که در حال حاضر بسیار پایین در مقایسه با کشورهای دیگر در منطقه” PM عمران گفت.

اشاره به این که وجود دارد استفاده می شود جنگل های ضخیم در Chicawatni, Mianwali و Changa مانگا PM عمران خواست “جنگل باید به هر قیمتی.”

“هفتاد درصد از پاکستان جنگل قطع شده است در چند سال گذشته و آن ایجاد یک عدم تعادل در محیط زیست ما” برتر گفت. “ما در حال حاضر اجازه می دهد تا سازندگان به ساخت ساختمان بالاتر فقط تا شهرهای ما جلوگیری از گسترش و تجاوز در جنگل های ما,” او اضافه شده است.

“ده میلیارد درختان کاشته خواهد شد در پنج سال. پاکستان بیشتر تحت تاثیر با توجه به تغییر آب و هوا و کل کشور خواهد بود ساخته شده پاک و سبز” برتر اعلام کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>