PM عمران بازدید از هند بیش جنایات در کشمیر


اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان ناودان هندی جنایات و نقض حقوق بشر در کشمیر تحت اشغال در روز جمعه به عنوان جهان مشخص شده روز جهانی حمایت از قربانیان شکنجه است.

با توجه به توییتر نخست وزیر به نام جامعه جهانی را توجه داشته باشید از شکنجه و غیرانسانی مواجه توسط مردم اشغال کشمیر در هند نیروهای مسلح.

او گفت که مردم کشمیر تحت اشغال braved گلوله اسلحه, تجاوز جنسی برق و شکنجه جسمی و روحی.

“امروز روز بین المللی حمایت از قربانیان شکنجه من تماس بگیرید از جامعه بین المللی برای برگزاری هند پاسخگو برای آن نقض حقوق بشر در IOJK که در آن زنان و مردان و کودکان مواجه اند گلوله اسلحه, تجاوز جنسی برق, & جسمانی و روانی شکنجه” او هنوز توییتی.

او در ادامه به دولت است که سکوت در برابر چنین آشکار نقض حقوق بشر است در برابر حقوق بشر بین المللی و قوانین بشردوستانه و “باید باشد غیر قابل قبول است”.

“این جنایات توسط نیروهای اشغالگر در دستور Hindutva Supremacist اشغال مودی دولت به خوبی مستند شده توسط سازمان ملل متحد HR orgs & بین المللی رسانه. ادامه سکوت در برابر چنین آشکار و سوء استفاده در برابر int حقوق بشر و بشردوستانه قوانین و باید غیر قابل قبول” او هنوز توییتی.

PM عمران به جلسه وضعیت در LoC

PM عمران انتظار می رود که در یک روز بازدید به مظفرآباد امروز (جمعه) که در آن او خواهد شد در جریان این COVID-19 وضعیت در منطقه و وضعیت در LoC.

PM عمران برگزار خواهد شد دیدار با نخست وزیر آزاد کشمیر و رئیس جمهور. او انتظار می رود برای افتتاح Kohala قدرت پروژه نیز هست.

برتر خواهد شد و آدرس یک رویداد در مظفرآباد. او را در جریان دولت در طرح های مانند Naya Pakistan مسکن طرح است و انتظار می رود به توزیع چک تحت Ehsaas برنامه در میان مردم است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de